
Magyarok jártak a Marson! - Oláh András érdekes cikke.
"Az ember az űrben járt, az űrből érkezett a földre és magyarul beszélt.
Az ember UFO-nauta volt. Űrhajói nagy valószínűséggel a
Kheops piramisban vannak.
A MAGYAR (SUMER) nyelv volt az ősnyelv, amely a MU és ATLANTISZ ősi nyelve is volt, mely BABEL-ben összezavarodott és 70 alapnyelv alakult ki."
(Ezt nem inkább a Cikizzé-be akartad küldeni? :) - bungle)szaki77 | 2009.02.05. 15:12:34Így jár az aki túl sok csillagkaput néz szinkronizálva. :D
Ház a tónál
Fever | 2009.01.04. 19:54:42Vagy inkabb reggel kiálsz es szeded a hídpénzt:P

Igaz, hogy a japánok "kicsik", de a bowling termük igen nagy. :)
spiritmonger | 2008.12.31. 10:47:11kicsit túlzásba estek

Steve Kulcsar és a nagy fehér cápa.
nyehőce | 2008.12.31. 04:31:35Nem sokon múlott, hogy Mr. Kulcsar cápaeledel legyen. :)
Ugrott volna egy ilyet, azt annyi: http://www.youtube.com/watch?v=J4YjmwCs6H0

A szép nagy szemekért... ;)
mekszamnojz | 2008.12.19. 22:21:41szééép a szeme, arca csupa de-rüh :))

Megy haza a csaj nagy vagányan: "Nézd má apa milyen faca kis utánfutót vettem!" ;)
AVIREX | 2008.12.13. 13:01:34egyetértek :]

Ripsaw MS1 - távirányítós tank nagy gyerekeknek.
bató | 2009.02.05. 22:30:11jó a kommented ;)

Jó nagy dög. :)
kszaten | 2009.01.18. 09:36:16érdekes én nem láttam még ekkorát de az igaz hogy megnönek azért is hivják királylazacnak szerintem ..........

Celebek nesztek!
Schabee | 2008.12.12. 12:38:45én bírom ferót

A Nagy Ho-Ho-Ho Horgász - Pénzügyi válság különszám.
philpo | 2008.12.02. 00:54:11áááálaat!!!









