
Házkutatás és laptop lefoglalás egy diáktüntetőnél
Nyilván a rendőrség már elfogott minden apagyilkos, kasszafúró, sikkasztó bűnözőt, és nincs jobb dolga.
Kivégzés kamerák előtt
Egy elég durva fotó a vietnami háborúból, ugyanakkor ha megismerjük a hátterét, máris átértékelődik az emberben az egész.
A Curiosity lőtt egy panorámafotót a Marsról
Plusz, hogy igazán értékelni tudjuk, még az eddigi újtát is bejelölték rajta.
Kiszínezett történelem vol. 6
Gyerekmunka Amerikában a múlt század elejéről.
Ha már a kocsik önvezetőek, a papucsok miért ne lehetnének azok?

De mire kell Elon Musknak egy lángszóró?
Arra számít, hogy Alienekkel találkoznak majd a Marson?rermo | 2018.01.28. 10:50:38https://index.hu/mindekozben/poszt/2018/01/28/elon_musk_megmutatta_a_ceges_langszorot/
Disznóperzselésre .

Hallottál már a szigetről, aminek a lakói még ma is a kőkorszakban élnek?
A legdurvább, hogy úgy nagyjából 50 km-re vannak a civilizációtól.bungle | 2018.01.27. 22:20:19"- A population of 40? I'm terrified to think of how inbred they are.
- Around as much as Alabama."
:DDDDDDD
De a legjobb komment:
"You can't go there because you'll take an arrow to the knee."

Trükkfelvételek valós időben
Most már tényleg nem tudom, mit hihetnénk el.Csádi | 2018.01.27. 11:59:29http://www.onsetfacilities.com/on-set-facilities/real-time-compositing-and-vfx/

Üvegház az Antarktiszon
Az EDEN ISS lényege, hogy olyan növénytermésztési körülményeket szimuláljanak, amikkel a Marson fognak találkozni.Dmckayals | 2018.01.23. 12:37:23És ezzel is a Bálnából tartják a kapcsolatot? :D

A már csak nevében Dakar-rali még mindig gyönyörű










Nálunk Romániában mostanában majdnem mindennaposak a tüntetések és pont azok járnak oda akik a legkeményebben dolgoznak (fiatalok akik egész nap gürcölnek egy multinál, majd este buli vagy tévézés helyett mennek tüntetni, akár -10 fokban is) azért, hogy élhető legyen az ország, és hogy maradjon valami belőle az utódoknak is, mielőtt a mostani vezetés teljesen szétveri. Mit kapunk cserébe? Azt, hogy sorosbérencek vagyunk akik puccsot akarnak elkövetni a "nagy vezető" ellen. Ismerős a helyzet és a retorika? Engem nagyon emlékeztet a magyar valóságra, annyi különbséggel, hogy itt legalább a migránsozás nem téma (OV ennyivel előrébb jár a mi vezetőnknél, mivel ő nagyon hatékonyan képes ezt a propagandaeszközt használni, és az idősebb generáció csont nélkül be is nyeli).