
Univerzális önjáró alváz a Mercedes-től

Sziszifuszi munka a javából
De jó, hogy vannak köztünk ilyen emberek
Van baj a fejekben....
A fiatalok között, sajnos az ehhez hasonló dolgok váltak népszerűvéVanZant | 2018.09.25. 18:33:18✔ Igen.
Ebben aztán van erotika ;)

Legalább ebéd közben "nyugalom" van

Hát érdekes története van....
Gyerekeknek azért nem játszanám lemun | 2018.09.05. 12:05:44Mi a probléma vele?

Ne felejtsétek, ma van az Állatkertek Éjszakája

Hagyj helyet a mentőautó mögött!
Sajnos van, akinek ezt külön jelezni kellTron65 | 2018.08.30. 15:21:23Nemjó!
Nem odébbtenni kell, hanem átméretezni mondjuk szabványos 1:32-re.
Ha benne az idióta, az kimondottan előny.

Azért van az a nézés, amitől az ember frászt kap
akicker | 2018.08.30. 07:32:56Ha már vicces fejek, ezt a videót láttátok már? https://www.youtube.com/watch?v=KmtzQCSh6xk

Vannak, akik mindenbe beleütik az orrukat










Innen ered a „sziszifuszi munka” kifejezés, az emberi teljesítőképességet már-már meghaladó és hiábavaló munka elnevezése."