
Van akin nem lehet segíteni :)

Nem véletlenül van ilyen teste
The Rockskad03 | 2018.11.23. 19:36:02Persze hogy nem véletlenül... köznyelven: koksz.
Valakinek van ötlete?
RegiKacat | 2018.11.14. 17:14:46Helyszin Románia, Vaslui megye. És igen, mindenki be van baszva.
https://stirileprotv.ro/divers/reactiile-strainilor-la-un-clip-surprins-in-vaslui-nu-e-de-mirare-ca-borat-s-a-filmat-in-romania.html

Lehet ezt viccesen is :)

Vannak estek...:)
fjodor | 2019.06.20. 22:25:46Sanyi fújd ki az orrod....................

Keszeg és kárász tuti van a Dunában :)

Vannak szintek a dominózásban is :)
vadonka | 2018.11.06. 13:13:07Az a sok itong tégla de jól jött volna nekem az építkezésen.

Van ez így :)

Van, aki csípősen szereti :)

Mindenkinek van egy vicces házivideója :)









