
Óriások, de humoruknál vannak

Van úgy, hogy fáj.. II.

Van úgy, hogy fáj..

Ellenőrzés van! :D

Van benne spiritusz

Kutyavandalizmus

Ha valaki azt gondolná, hogy nálunk hideg van..
Csádi | 2018.12.12. 21:39:25Erről a helyről van magyar videó is:
https://www.youtube.com/watch?v=kn54zDOfg7U

Van úgy, hogy minden sikerül
leha | 2018.11.30. 17:31:49nem minden.
például a telefont sem mindig sikerül vízszintesen tartani

Mindig nézd meg, ki van a gőzben! :)

Van akit semmi sem zavar










https://www.youtube.com/watch?v=HPS4KFvTlyM