- Nagymama, nem láttad a tablettáimat? Az volt rájuk írva, hogy extasy.
- Faszom a kibaszott tablettáidba! Láttad már a sárkányt a konyhában?!AVIREX | 2009.10.06. 23:33:32ty wtf,király a postpoén is :D
30 különböző cipőfűzési technika - lehet próbálkozni :-)
madMate | 2008.06.28. 09:52:38ez nagyon jóóó! köszi legeslegebb :)
Aki ismeri, annak azért, aki meg nem, annak meg azért... 4 francia, akinek szerintem lemezjátszón kívül semmi nem volt a gyerekszobájában...
A sztori lényege a következő: 5 lemezjátszó, 4 ember. Az egyik lemezjátszón csak az alap szól folyamatosan, ahhoz nem nyúlnak. A másik négyen egy zeneszám egy-egy hangsávja van felvéve... a többit nézzétek meg!
A Technics által rendezett DMC bajnokságot ha jól emlékszem 7 éve nyerik meg folyamatosan. (Mindenki nézheti, semmi tucc tucc izé nincs benne).MAGura | 2007.07.03. 13:37:50Igazat beszélsz. A gitárhangos dolgot pedig csak példának mondtam, nyilván valóan, mivel végülis utánzatról van szó, nem fog úgy hangzani mint egy rendes gitár. És nem azt mondom hogy aki pedig loopokból és sample-kből összerak egy zenét az tud gitározni, vagy hangszeren játszani. De az elektronikus zene mint hangzás baromi tág fogalom, nem feltétlen kell arra gondolni hogy valaki aki elektonikus zenét készít, az valamilyen hagyományos hangszerekkel előállított hangzást próbál utánozni. Vannak olyan hangok is, amiket hangszerrel nem lehet előállítani, és ebből kifolyólag vannak olyan előadóknak olyan track-jei aminek a hangzásását hagyományos hangszerrel ugyancsak nem lehetne utánozni, és szerintem ezek a zenék is lehetnek ugyanolyan jók a maguk nemében, és ezeknek az előállításához is ugyanúgy kell tudás, tehetség, és nem feltétlen kisebb munka, mint megszólaltatni egy hangszert.

Ishkur's Guide to Electronic Music
karmigran | 2007.08.11. 16:05:37http://www.youtube.com/watch?v=to9V1B6EujE - ezt a számot nem ismeri valaki véletlenül, már régóta keresem.. aki tudja a címét, pls. köszi

CO2 kvóta-szerzés
Az ötlet egyszerű, de remek: végy egy (vagy több) tonna CO2 kibocsátást, és ne add el! Ha tartod a pozíciót, akkor kiveszed a felhasználási keretből, ezt már nem lehet felhasználni. A technikai lebonyolítást egy alapítvány végzi, lásd a honlapot.metaljesus | 2007.04.11. 15:12:20azért kíváncsi vagyok ez igaz-e, vagy ez is olyan mint a holdtelkek

Anya jól rázza! Parádé!!!!
Mage_ster | 2007.01.28. 13:11:02Tényleg ügyes a mami, de hogy a halálba lehet ezt zenének nevezni?

Agent Portál - elég kiterjedt tudományos oldal a jövő technológiájáért...

Pszichokinézis a gyakorlatban
Lebegtess tárgyakat otthon is elkészíthető, pár száz forintos technikákkal!
The World’s Most High-Tech Urinal
cöm | 2006.11.20. 17:28:04lámpa van?

Szeretik a big labdákat - annyira nem jó, de beküldöm, hátha valakinek ez teccik. :)
Balázs | 2006.10.03. 20:49:02nagyon nagy!!!!Lőcs több ilyet









