
Ismét az Attraction produkcióján ámult fél Anglia
A brit nemzeti lottó, a National Lottery 20 éves születésnapja alkalmából rendezett nagyszabású gálaműsoron lépett fel a magyar Attraction a BBC1-en. Szűcs Zoltán társulata korábban megnyerte a Britain’s Got Talent tehetségkutatót, most pedig egy újabb parádés árnyékszínházi előadással idézte fel az elmúlt 20 esztendőnek a britt lottó szempontjából meghatározó eseményeit.szomi1 | 2014.12.10. 09:23:45Azért elég király szerintem.
Így nézett ki Charlie a „Jég dupla whiskyvel” előtt ;)
nimrod666 | 2014.11.19. 09:13:28Muszáj volt megnyírni szerencsétlen állatot....Ez egy menhelyi kutya, ki tudja, hogy csak találták vagy elvették vkitől aki így tartotta. Az a bunda már menthetetlen volt a rengeteg kosztól, ami beleragadt és ezért kellett lenyírni. Így még a bőre sem tudott kellőképpen lélegezni és nagyon rosszul érezhette már magát a bőrében.
A leendő gazdinak meg természetesen megmondják, hogy mi történt az állattal és, hogy mire lehet számítani a bundával kapcsolatban. Elmondják, hogy fésüljék majd szépen, különben megint olyan csomós lesz, mint volt...

Mai tippelős: szerintetek mi az, ami kilóg a képen látható táskából?
Nusihusi | 2014.11.16. 20:03:24Smink wifi kiegészítővel:)

„Autodidaktáknál” kifogyott az üzemanyag ;)
Nusihusi | 2014.11.12. 01:57:17Az igazi lábbusz:)

Mégsem lesz energiacella
Több mint egyéves dicsőséges média-pályafutás után lezárulni látszik Széles Gábor energiacellájának története. A rejtélyes találmány, amit soha senki nem látott, és semmi konkrétumot nem tud róla, vissza-visszatérő slágertéma volt a magyar interneten, főleg azért, mert Széles előszeretettel mondott róla új és újabb, egyre homályosabb és egyre inkább sci-finek hangzó dolgokat.
Övroller (vagy rolleröv)
szomi1 | 2014.11.05. 10:51:31Ebben nem fog leülni a villamoson :)

Extrém talicskázás
tányérat | 2014.10.27. 21:51:20Én holnaptól ezzel fogok rajolni a sok gumicsizmás picsának :)

Mai tippelős játékunkban írjátok meg, hogy szerintetek milyen (eddig a napig nélkülözhetetlen) tárgy látható a képen! ;)
Nusihusi | 2014.10.28. 23:54:39Valami fényforrás...

Kőszívűek... :)

Talpáné - Kell a zösszefogás, deviszont a népé is!
FatSnakeFoot | 2014.10.20. 02:11:55Aszonnya', hogy "itt roma és roma közt nincs különbség"...
Ezdehülye :D
A másik hatalmas forma, Escobar, aki kemény 4 szavazatot kapott(a sajátjával együtt). Hatalmas karrier.:)
http://www.youtube.com/watch?v=WU08i2WQ40U









