
Neki már van Tesla-ja!
Valamit nagyon rosszul csinálok :)
A drónok világa
Van aki szereti, és van aki.. Hát.. :)sztewe | 2019.05.01. 00:00:41Ééés pont az ilyen balhere drónreptetők miatt van rossz híre mindenkinek aki normálisan akarna repülni.
Ha van időnk tálalni..

Van akinek bejön a vagánykodás és van akinek...
Hagyjuk is.. :)
Amikor tényleg rossz napod van.. (25 kép)

De komolyan.. Mi baja van a macskáknak?!

Van, hogy egyszerűen nem jön össze..

Van hogy nem jön össze :)

Micsoda munka van emögött

Van hogy elszakad a cérna









