
A kis birkapásztorok. :)
Nusihusi | 2011.01.11. 20:59:29Persze, hogy elvállalták az ingyen kosztért:D
Naccicák Halloween-je. :D
rubigo | 2010.11.12. 09:30:18Addig majd én:
Legjobb a tigrises! ;-)
Élete folytonos kockára tételével, a hajnali mínusz 40 fokos hidegben a veszélyes vadállatokat szereti fotózni a 32 éves angol bróker, Jonathan Griffiths. Felesége már szánja-bánja, hogy szülinapjára két évvel ezelőtt megvette neki az áhított méregdrága fotó masinát. Férje az amerikai Sziklás hegységben „üldözi” a veszélyes vadakat.kotta | 2010.10.20. 10:58:58"Kár, hogy a macska nem ugrott rá a támadóira. :)"

Vajon a nagymacskák is drogoznak, mint kisebb társaik? ;)
lb7 | 2010.09.29. 10:11:03gyerekkorom óta a kedvenc állatom a feketepárduc...gyönyörű
amúgy meg a felső postkép olyan mintha szakadna a röhögéstől a cicc :D

Dinoszaurusz láb, mamut steak, fagyasztott kardfogú tigris egy német bevásárlóüzletben? ;)
Ikkyu-san | 2010.06.28. 14:01:48Sajna!
Azért, megnézném az én arcomat is, amikor meglátnám a hűtőpultban ezeket!

Tigriskutya, pandaeb... Új őrület Kínában.
Melcoy | 2010.06.08. 14:03:02Attól még mert átfestik a kutyákat nem hozzák vissza a már kipusztított pandákat! :( Lehet jólmegy a Japánoknak a biznisz az egész világon.. de akkor is annyira elvetemült idióták amekkorákat még nem hordotta hátán a föld...

Ők is szívesen tekernének egyet...
bungle | 2010.04.15. 10:36:29Na és?

Egy kis pancsi a cicusokkal... :)

Hercules, a liger Londonban.
bungle | 2012.11.05. 10:54:12cancer1 küldte:
Kiara: The First Ever Liliger Born in Siberia
www.damncoolpictures.com/2012/11/kiara-first-ever-liliger-born-in-siberia.html

Sokkoló videó! Csak erős idegzetűeknek!
Állatkerti alapszabály: ne etesd az állatokat! Főleg ne a saját karoddal...Maccoyi | 2010.01.17. 14:53:31Azért a krokodilokkal sem árt vigyázni: http://www.snopes.com/photos/gruesome/golferarm.asp ;)









