
Helyek, ahova bármikor elindulnánk

Egyszer mindeki a helyére kerül

A maszkhasználat fontossága :D

Nem könnyű a kamaszokkal
És Mr. Wilson helyében sem lennék...
Lennék a tyúk helyében

Olyan bosszantó, amikor meglátszik a bikini helye

Ha már esxtrémsportolsz, akkor szép helyen csináld

Régi korok, ma is lájkgyanús hírességei

Helyes! Én is ezt tettem volna!
balogh predator | 2019.12.11. 13:30:33Jé itt a járókelők nem kezdenek a másik irányba sietni lesütött fejjel, mint a múltkori videóban a kiválasztott Magyar nép....
Az ellenfél helyében, én itt hazamentem volna :)
balogh predator | 2020.04.17. 23:07:21Érdekel is engem ezeknek a "kultúrájuk"









