
Azért elárulhatták volna, hogy kisfiú lett-e vagy kislány! ;)

Oh, cicám, gyere be! ^^
Ravennë | 2014.04.02. 23:48:14Beküldő: Robinyuszi
www.youtube.com/watch?v=03qxgkV2MHI
"Okos cica kinyitja az ajtót."

A legmeglepődöttebb cicákok
„és képzeljétek el, h Norbertvincze lusta volt beküldeni” :Pnorbertvincze | 2014.03.02. 08:45:43:D

Gengszter cicákok
Szobabicikli | 2014.02.28. 17:00:35Valójában én vagyok Viktor Janukovics, és ő az utolsó testőröm, és legfőbb bizalmasom, akit nem hagytam hátra. Csak ennyi pénzt tudtam összekaparni a nagy sietségben. :( üdv Oroszországból.

Helytakarékos cica tartó ;)
Nusihusi | 2014.02.26. 22:47:06Csöves macska :D

„Héj ember! Eressz be!”
norbertvincze | 2014.02.26. 02:17:21:D

Macskaszőr TECHNOOO
1b0r90 | 2014.02.21. 20:37:10Egy kicsit átdolgozott verzió :D
https://www.youtube.com/watch?v=M5xLVZpOcms

Alien vs Macskusz Predatorusz ;)
7sleeper | 2014.02.19. 20:29:20ahogy elnézem ez inkább cicával töltött polip lesz ;-)

Nem hagyom még egyszer, hogy a macska vezessen!
Nusihusi | 2014.02.20. 23:20:29A macskák már csak ilyenek:D

Szenzáció! Macskaembert fedeztek fel Indiában!
Alpha35 | 2014.02.19. 08:46:21Azért kíváncsi lennék, hogy elkapta-e a munkaidő végéig.










hogy került ez oda?