
Terminal
Egy újabb nagy, és látványos hollywoodi produkció, amit nálunk forgattak.
Ez az a pont, ahol már sajnáljuk Bruce Willist
Mert elég gyanús, hogy a színészi karrier alja lehet magyar energiaital reklámban szerepelni.
Nightflyers
Kíváncsi lettem a Trónok harca írójának a sci-fi-jére.
A '79-es diszkótánc világbajnokság mai szemmel nézve már picit ciki
kakucsi | 2018.03.22. 21:19:29Ott a pont. A ruhák tényleg gagyik, de a tánc és a zene az király. A karatés fószer pedig nagyon ott van.

Megvan a megoldás arra, hogy mit kell csinálni, ha elrabolnak az űrlények!
Már úgy értve, hogy miután visszahoznak, ne nézzenek hülyének, ha elmeséled.a janek | 2018.03.20. 08:17:54Értem, nem elég, hogy meg gyógyítanak,raboljam is ki őket :)

Így mentette tegnap a honvédség a bajbajutottakat

Ismeritek a Müller-Lyer illúziót?
Ha nem, akkor most már igen.
Lehet, hogy egy bizonyos kor felett már nem kéne vezetni
piton78 | 2018.03.15. 23:13:29meg egy bizonyos iq alatt se

"Te hogy a francba írsz ilyen gyorsan?"
Kérdezte George R. R. Martin Stephen Kingtől, ahelyett, hogy inkább neki ült volna írni.
Ki megy már pisztollyal meccsre, pláne ha még balhézik is?
Hát a PAOK klubelnöke.VanZant | 2018.03.13. 19:54:11Ha meg jól elvernék - mint a kétfenekű dobot - akkor meg nézne, mint a kiszántott egér. :D










Egyébként meg, nekem az ize.hu az egyetlen oldal ahova úgy járok fel már lassan 10 éve, hogy ugyan azt az élményt kapom mint régen, bár voltak kisebb, változások, de nekem nem rontottak az élményen, és szerintem minket ezt a szűk réteget pont kiszolgálja... :)