
Mindig csak a nyalakodás, dugni meg nem akar senki... ;)

Tükröm, tükröm mondd meg nékem...
Ravennë | 2014.04.02. 21:53:17"nyönyörködik" de vicces szó :DD
*gyönyörködik...

Játék macska a pokolból. :D

Mindjárt lemerül az elem... :)

Morzézó cica :)

Mekkora zsákmány... először kifárasztja, hogy könnyebben elbánhasson vele. ;)
Findzs | 2014.03.25. 15:41:26pont ugyan ilyen cilunk van

Catarzis - kerülgetik mint macska a hot-dogot :)
kalocsai.tamas | 2014.03.23. 00:50:36Adolf Kitler :)

Nem túl jó a rövid távú memóriája... :)
Nusihusi | 2014.03.24. 00:51:48Kukás macska:)

Nem ma kezdte ;)

„Jól összek(t)úrom az ágyat, és ráfogom a macskára!” :D
Ravennë | 2014.03.17. 11:17:58Nem beprogramozott robotok, így kell őket elfogadni... néha nekik is jár a "lazulás". :)










:)