
"Lakótelep" sógoréknál

Otthoni szimulátor hétvégi felhasználásra
bandee1219 | 2008.02.06. 15:58:32Ez egy nagyon régi kép, a Funpicen is fenn van vagy x éve és akkor, mikor készült, nagyon drága lehetett.

Őskori házimozi? ;)
bandee1219 | 2008.02.02. 15:07:52Ennyi pénzből már inkáb másmilyet építenék, a CRT viszont jöhet így, ingyen is. :)

Az Egyesült Államok 10 legdrágább otthona
Dawe | 2008.01.07. 15:14:57és az enyém?azt kihagytátok?

Újabb oldallal bővült az Izé család: a Game Izé a klikkelők klikkjének készült. :)
Klikkoljatok jól az unalmas téli estéken vagy a munkaidőt elütve, de küldhettek is játékokat, ott biztos több fog megjelenni, mint itt az Izén (ahova azért a legjobbak, legérdekesebbek természetesen bekerülnek)!Továbbra is várjuk az ötleteket, milyen aloldalakat szeretnétek még...Lilu__cica | 2008.01.15. 13:27:56Ezt én akartam mondani!

Tom Otterness szobrai New Yorkban
bandee1219 | 2007.12.14. 19:08:51De sztem ezeknek a méretük is a szobor része, mert az emberek sokminden mellett elmennek (rohanó élet...) főleg ott, N. Y.-ban. És ha észreveszik azt, ami "kicsi", már elérte a célját.
Ha netán a hétvége után (mi is ott voltunk, mielőtt feledésbe merülne az esemény) dominozhatnékod lenne... egy kis válogatás:
Domino
Domino Tetris
Do mino Pressure
Jamaican Dominoes@ndor | 2007.11.22. 09:08:36Én is azt hittem először! :) Jajj, hogy mennyit játszottam én azzal anno! :)
Guruló templom ;)
Egy egész templomot költöztetnek 12 kilométerrel arrébb a szászországi Heuersdorfból. Az épület azért nem maradhat az eredeti helyén, mert ott egy külszíni fejtésű barnaszén bányát nyitnak.karaj | 2007.10.29. 16:09:52:D:D:D

Orosz tűzoltók. Igen, az ott egy Porsche Cayenne...
Obi-Wan Kenobi | 2007.10.26. 18:35:05Gyorsnak gyors de hol a tömlő???
Tippi 1990-ben született Namíbiában, szülei, Sylvie és Alain - mindketten franciák és mindketten fotográfusok -, régóta az állatok fényképezésének szentelték minden idejüket. A családnak jó ideig nem volt állandó otthona: a szabad természetben éltek, és hol itt, hol ott ütöttek tanyát Namíbia és Botswana hatalmas természetvédelmi területein. Tippi a civilizációtól távol nőtt fel, kicsi korától mindenféle állatok vették körül, ezért egyáltalán nem félt a vadállatoktól. Nagyszerűen szót tudott érteni velük, nem csoda hát, hogy végül Abu, az elefánt lett a legjobb barátja, de játszótársául szegődött többek között Jimbeam, a párduc és Leon, a kaméleon is nem beszélve a kígyókról, gazellákról, zebrákról, és a többiekről.Anti tokio hotel hungary | 2007.10.10. 23:41:08Hát igen ahogy meg mondták "Az ember saját maga legnagyobb ellensége." és önmagát elpusztitja gondoljatok a háborukra a végén nem lesz emberiség és nem lesz több pusztitás amit mi emberek okkozunk.










Egy olyan országban, ahol számítanak az emberek, nem is csoda, hogy ilyet kaphatnak a lakók, akkoriban itt más szelek fújtak.