
Újabb mangás játék a sorozatszerű fehér-fekete képek kedvelőinek! Nyeremény a MANGATTACK gondozásában megjelentetett Micuki Rjóko: A káosz kapui mangasorozat első része (minél többen ráizgultok, annál több pld.). Itt lehet válaszolni (kommentként), aztán kisorsoljuk, ilyenek. A válaszok beérkezési határideje hétfő nulla óra nulla perc. A kérdések után megadott lehetséges válaszok közül kell választanotok, ami itt nem szerepel, az nincs is.
Kérdések:
1.: Melyik hazai könyvkereskedés árul május 23-án 16 óra és május 26-án 10 óra közt 30% kedvezménnyel képregényeket egy "Hihetetlen Hétvége" keretében? (Lehetséges válaszok: Líra, Libri, Alexandra, Bookline)
2.: Hány új sorozatot indított útjára hazánban 2008 tavaszán a Mangattack? (Lehetséges válaszok: 3, 4, 6, 8)
3.: Hány részes lesz (a jelenlegi tervek alapján) A káosz kapui mangasorozat? (Lehetséges válaszok: 1, 3, 4, 5)
Mentő kérdés (4.): A világ mely országában értékesítik a legtöbb mangát? (Lehetséges válaszok: USA, Japán, Franciaország, Németország).
Frissítés:
A helyes megfejtések:
1. Bookline
2. 4
3. 3
4. Japán
A helyes megfejtők közül pedig a következő öt emberke reménykedhet, hogy a kézbesítést végző cég munkatársai nem kedvelik a mangát és teszik a bögrék-pólók mellé a nyereményeket:
Hakuren, Aniko-Chan, halaszpal, andyka014, mucki
Különdíjas papaluige, akin nincs sapka, de most újra elpostázzuk a sapit, hátha...
A nyertesekkel privát üzenet formájában fogjuk felvenni a kapcsolatot, ezért legyenek kedvesek és figyeljék a regisztrációnál beállított mailcímüket.
Köszönöm a figyelmet, oszoljunk kérem, nincs itt semmi látványosság.
Robot karmester
A magas kultúra és a csúcstechnológia adott egymásnak randevút, amikor egy robot vezényelte a detroiti filharmonikusokat. Ez volt az első alkalom, hogy nem emberi lény kezében volt a karmesteri pálca.Laci | 2008.05.19. 22:37:05Ha valakit érdekel a science fiction egyszerűen gépelje be, hogy www.mek.oszk.hu, majd a "téma" mellé azt, hogy "sci-fi". kapni fog 146 találatot. Rejtő Jenőt nem kell senkinek se bemutatni. Ott van (vagy ahogy egyesek szeretik mondogatni: "nagyon ottvan"). Viola Zoltánnak meg én mutatkoztam be. Azóta is levelezünk. Ajánlom az "Őrördögök"-et. A témába vág.

Kinek milyen nagy? ;) Ha elég érdekes a péniszed, akkor az Izlandi Fallosz Múzeumnak is felajánlhatod! :D
Idézet a cikkből: "Már csak egy emberi darab hiányzik Sigurdur Hjartarson gyűjteményéből, de nem aggódik: eddig négy férfi is felajánlotta a gyűjteményébe nemi szervét. A férfi 1974-ben kezdett el péniszeket gyűjteni. Az első darab egy bika nemi szerve volt, és a gyűjtemény ma már 261 darabból áll, összesen ennyi faj képviselteti magát. A legnagyobb egy ámbrás ceté a maga 70 kilójával és 1,7 méter hosszával, a legkisebb pedig egy hörcsögé, ami 2 milliméter hosszú és csak nagyítón át látható. A tavalyi évben hatezer látogató tekintette meg a múzeumot, a 60 százalékuk nő volt."

Jaaj, ez aaaannyira romantikus!!!!!!
Egy férfi és egy nő a világ két végéből az internet segítségével megtalálja egymást... Nem csak a kutyában kedvelik ugyanazt a fajtát, hanem öltözködésben is... Miután az első randit (itt a cenzúrázatlan, jobb minőségű verzió) sikerült emlékezetessé tenniük, egy igazán felejthetetlen esüvőt terveztek. Az első, aki talál róla képeket vagy videót, és belinkeli a kommentek közé, annak a srácok majd adnak sört (már megint mi, mi? :) bungle).babapiskóta | 2008.05.24. 21:12:48Ezek nem ők! :( Az itteni srác sokkal helyesebb. :P

Itt a mai (első) macskás poszt - techno cicákok!
calipunkszabus | 2008.05.16. 09:45:11hát nem tündi-bündik?!:D
Állandó rovatunk ezúttal egy Kung Fu Panda kedvcsinálóval, a készülő Prince of Persia mozifilm első plakátjával és a Star Wars: Clone Wars médiaanyagaival.csicsilla | 2008.06.27. 11:57:39ez kész ez a mese!XD nekem màr kicsit elegem van ezekböl a tipusu mesékböl nem füztem hozzà so reményt, de nagyon nagyon tetszett!nem is a sztori annyira (azért nem volt borzaszto) inkàbb a panda karaktere,vannak benne jo poénok... egész jo màr rég nevettem ennyit ilyen tipusu mesén...

Elsőszámú szabály: nem pisilünk elektromos kerítésre! :)
bungle | 2010.12.10. 16:40:17themasterhealer küldte FunListára (csak erős idegzeűeknek!! szóltam!):
http://groups.google.com/group/funpic_funlista/browse_thread/thread/31128da90f51ab81

Variációk egy ázsiai emberre.
Én mondom elsőnek: ez Photoshop! :DSchabee | 2008.05.10. 10:34:06tökjóóóóóóóóóóók

Képek a 2. moszkvai tetkós/testfestős rendezvényrőv (az első itt volt).
bungle | 2008.10.13. 10:51:00Lőcs küldte a szexlistára (mondjuk pár PS):
Szép lányokon egy aprócska tetoválás...
http://szexlista.funpic.hu/?page=archive&message=12859&did=12749

Thomas Grillo (aki az Aquasonic Waterphone-t is demonstrálta) bemutatja, hogyan kell megszólaltatni a teremint, az első érintés nélküli elektronikus hangszert.
Persze ez önmagában egyáltalán nem izés, így jöjjön egy sokkal tehetségesebb művész... :Dbungle | 2008.06.02. 13:50:19The Legend of Zelda Theme on theremin
http://www.youtube.com/watch?v=nJYho56INKU










köszi! :)