
Így nézhetne ki egy szupernóva

Egy aranyos animáció arról, ahogy egy kis cankó felfedezi világát. :)
cila | 2016.11.05. 15:52:37Nem rossz a videó, melynek summája kb.: Nehéz az élet, de, legalább, nem unalmas.
Ha Észak-Koreában lennék bezárva, lehet én is láncdohányos lennék

Coyote Peterson ezúttal egy pókdarázzsal (igen, van ilyen) csípteti meg magát
kukulkan | 2016.10.20. 19:17:15Magyarul útonálló darazsaknak hívják őket.

Rohamosztagos piás üveg
Ha kiiszod a tartalmát, tuti, hogy semmit sem találsz el.
Star Wars bútorok gyerekeknek
Traveller_x | 2016.10.13. 21:00:55Van az a cipő.

Azért az angol X faktorban tudják, mi az igazi dráma! (angol kell hozzá)
cila | 2016.10.08. 19:32:52A "Karnyóné" után, már sejthettem volna, hogy szűk pantalló mögött meleg szív dobog.
Biztosra veszem, hogy, ha a hangja megütötte volna Freddie Mercury szintjét, rózsaszínben nézhette volna a világot.

5000 $-t (~1,5 millió Ft.) kapott egy nő csirkeszárnyak helyett
Ti visszaadtátok volna?cila | 2016.10.06. 19:51:32Az hülye vicc, hogy: "Ha rabbi lennék, imádkoznék egy nagyot, hogy ne legyen szombat."
Visszaadnám. Úgyis rámakadnának, nem beszélve a lelkiismeretemről. Pedig tudnám mire költeni. Mondjuk, kibérelhetnék egy sakk-klubot asztalokkal, székekkel, forró pizzával, hogy melegedjenek a gyalogosok és a királynők is.

Ezek a Csillagok háborúja lámpák egy jóravaló kocka lakásából sem hiányozhatnak
cila | 2016.10.05. 02:09:44Csillagok, csillagok, szépen ragyogjatok.
A sötét oldalnak hátat mutassatok.
Mutassatok utat a szegény legénynek,
ha elkölti pénzét, fáj majd a zsebének.

Remi Gaillard ezúttal nem csintalankodik, hanem adakozik
hawkeye | 2016.10.04. 12:08:44
A kollégám szerint Mo-n nincs olyan híresség, aki ilyenre képes lenne. Még úgy sem, ha nem az övét osztogatná. Inkább azt is eltenné a saját zsebébe...
Remélem, nincs igaza...
Mert kapni jó, de másnak örömet szerezni a világon a legnagyobb boldogság...









