
A kis Bucky életben maradása és halála?
Egyszer volt, hol nem volt, egy kis, halottnak látszó őzikét találtak az út szélén. Megsajnálták, hazavitték és mivel nem voltak éhesek, inkább felnevelték. De jött a csúf, kopasz, gonosz szomszéd, aki feljelentette az őzike megmentőit, mondván annak nem ott a helye. Pedig a kis Bucky láthatóan békés természetű és még a kutyákkal is jó barátságban van. Sajnos azonban a hatóság szerint vissza kell juttatni az őzt a vadonba, de a megmentői hiába hagyják nyitva a kaput, a kis Bucky nem akarja elhagyni az otthonát...Purple | 2008.03.14. 13:58:00pfff
Csipp end dél otthon szülinapra elviselhetetlenül és cikin. :D
Nos eme videó még az Izén kívül nem látott napvilágot!! Illetve csak egy becses vendégkörben, amit egy Londonban dolgozó fodrász szalon tulajdonosa volt olyan kedves egy hajvágási akció keretén belül megosztani pár taggal. Az akció lényegére még nem derült fény és ebből a videóból sejtésem sincs mi a célja, de az előzetes mindenképp mulatságos. És én kis gonosz vagyok és megosztom veletek is. :DPurple | 2008.03.16. 11:57:20köszönjük emese XDD

Linda Pirri (ő az ott jobb alul) festményei
kozoro | 2008.03.13. 19:55:15nem te tekintesz így a világra, hanem a világ tekint így rád:)

Ott fent jobb a levegő, teccikérteni.
rivaul | 2008.03.10. 01:03:54Valakinek biztos. De ha felkelek utána nagyon elverném azt a valakit aki "lesegített" az biztos. De az én verzióm az jobban tetszik :))))

Milner Motors AirCar - egy újabb kísérlet otthoni repülő izére.
Tervezett ára: 450.000$ (~77,9 millió Ft).Zorro | 2008.03.06. 09:51:43Ha merev az orrán lévő szárny, akkor jó lehet az úttartása. Mondjuk olyan 100 km/h-nál már igencsak kapaszkodni kell a kormányba. XD De koporsónak azért jó.

Kreatív polcok gyűjteménye.
weedjay | 2008.03.03. 13:29:30ezekbe az a jó, hogy némelyiket magad is össze tudod tákolni, olyan primitív, és mégis hasznos :)

A magyar reklámok is ott vannak rendesen, de az igazán ütős tv reklámok azért még mindig Ámérikában vannak.
"I'VE GOT SOMETHING FOR YOOOOOU!"bandee1219 | 2008.02.29. 07:39:29Na igen, a magyar sem rossz, az is tuti lement valami kábelTVn, de ezt, az amcsit sztem rendesen nyomták. Borzasztó. -_-

A társkeresős lúzerek után itt egy újabb, már nem ott dolgozó alkalmazottól kikerült gyöngyszem.
Randy randis videója, avagy Hogyan NE próbáljuk meg visszacsábítani volt barátnőnket! 2:58-tól frenetikus teljesítmény, Oscart neki! :Dricsi176 | 2008.02.11. 18:18:14Tiszta Cshapó csabi elsőre ez jutott eszembe az post képen lévőről:D

Egy igazi aprócska házikedvenc...
Tóth József | 2008.02.08. 20:27:00Bízzál benne, hogy nem Te vagy a malac. :)))

Ebből a videóból is látszik, ha baj van, az ember ott segít ahol tud... :D
bandee1219 | 2008.02.14. 07:51:55...szomjas :)









