
Itt egy kis ráadás a vasárnapi relaxhoz. :)
(fülessel jó hallgatni)
Beszélő macska... bár a szókincsén van még mit fejleszteni. ;)
cila | 2014.05.17. 10:43:22Ha német is, antfasiszta. A "L" betüt nem mondja ki és nem lendíti mancsát.
Hej! cica, eszem azt a...

Mondom én, hogy jó a háznál a macska! :)
Ravennë | 2014.05.17. 09:51:30Az eb el lett altatva.

Bon Jovi, a nem túl barátságos cica :)

First Person Grab Cat már kapható PS1-re! ;)

Viszlát és kösz a cicákat! ;)
Az eredeti videó is nagyon cukizé! :)
„Kuss, én így csukom be az ajtót!”
Szancso | 2014.05.10. 18:30:45Tudom, írtam már valahol: Üvegtigris. :)

Szegény ciceknek azért akadt egy barátja. :)
bungle | 2014.05.06. 13:59:32Nem beteg, csak dubstep zenére táncol... ;)

El akarja kapni a ritmust ;)
.::JunKieEQ::. | 2014.05.02. 22:18:06Úgy benne van a mancsaiban a boogie, azt hittem moonwalk is lesz... :)

Úgyse mersz a farkamra ütni! :D
FatSnakeFoot | 2014.05.03. 10:40:37Gondoltam, hogy te linkelsz majd ellenpéldát. :D










http://kepcsaszar.hu/image?id=106091&.png
125W-os mélynyomóval :P