
Amikor inkább röhögsz, mint szurkolsz

Azért ezt a mentést lehet hogy nem a gyerekkel kellett volna intéztetni

Értem én hogy mindent ki lehet bírni, de hogy meg is kell próbálni??

Hát igen..
A nők és a vásárlás mindent felülír
Helyes! Én is ezt tettem volna!
balogh predator | 2019.12.11. 13:30:33Jé itt a járókelők nem kezdenek a másik irányba sietni lesütött fejjel, mint a múltkori videóban a kiválasztott Magyar nép....
Kommentek
Amikor a szarkazmus az úr
Béna belga házak

Nagyon megéri.. Megnézni, nem inni.. :)

Micsoda tetris!!

The real world...









