
Interaktív kártyatrükk - az első interaktív videó a youtube-on.
bungle | 2009.01.22. 15:51:24Azért írtam ebbe a postba kommentnek, hátha így már rájön kisadria... :)
Eladó alig használt, megkímélt állapotban levő, kevesetfutottrepült (csupán 300 millió intergalaktikus mérföld), meteorbecsapódásoktól mentes űrhajó első tulajdonostól, eredeti kézikönyvvel! A jármű alkalmi vétel, csupán 3500 dollár! A fluxuskondenzátor valószínűleg cserére szorul, de itt pl. könnyedén beszerezhető.papaluige | 2008.06.07. 08:26:11nyomjatok zenét a rádióba,mert annak is kipurcanik a fluxus-izéje! :)

Tegnap volt egy 11 éves kismama. Ma itt egy 70 éves anyuka. Adriana Iliescu első gyermekét, a 3 éves Elizát sétáltatja éppen.
izébigyó | 2011.03.24. 12:00:23Hatvanhárom éves holland nő szült gyereket
http://hir3.hu/index.php?hir=magazin&hirid=59949&kat=3

Mai ismeretterjesztő rovatunk állatkája a közönséges rókakuzu. A Budapesti Állatkertben 1866-ban mutatták be az első ilyen állatot.
anon | 2008.06.01. 16:12:23Szerintem inkább majom és mókus keveréke, nem rókáé, de azért aranyos :)

Hölgyek, Urak, Egyéb!
A vártnál cseppet később, de megfogyva nem, ünnepélyes keretek közepette bemutatnám nektek az első Izé tetoválós verseny pályázóit.
Többet erről nagyon nem is tudok mit mondani, tessenek szívesek lenni veszettül kattintani, olvasni, szavazni! (Halkan súgom csak: óránként lehet újra szavazni.)
A szavazás június 20. napján zárul, utána az első helyezett megy a varrógép alá.Fever | 2008.06.05. 19:02:11:)

Mars expedíció 2020-ból
Egyébként pedig megjöttek az első képek a Marsból.Kraftwerk | 2008.05.30. 12:08:19itt vannak szép színes képek is :D
http://www.nasa.gov/multimedia/imagegallery/iotd.html

Bájos kacaj 3. (+ itt is ő, köszi mephistto a linket!)
Noki | 2009.05.10. 20:52:37Az tengerimalacom ad ki ilyen hangot... XD :D

Ketchup- és mustárpisztoly.
Azért megnézném azt is, hogy ki mire használná... :D
Nekem az első az lenne, hogy pofánlőnék vele valakit! ;DCRaPtRaSH | 2008.05.26. 20:21:51http://www.iwantoneofthose.com/store/assets/images/product/piccon/piccon_lg.jpg

Vodka a tubusban
A 10.5% alkoholtartalmú szeszesitalt áfonya, citrom, és "energia" ízesítésben lehet kapni. A Go Wodka Extreme első ránézésre nem különbözik egy fogkrémes tubustól, ebből kell kiszopogatni az alkoholos italt.Bonus cikk: ehető vodka és gin-tonik zselé.
Itt pedig a hírhedt vodka zselé receptje, amitől állítólag nagyon könnyen be lehet baszcsizni. ;)
Hozzávalók: 2 zacskó tortazselé/aszpik, fél lityó vodka, 2 evőkanál cukor. Elkészítjük a zselét (a zacskó hátulján rajta van, hogyan kell), de az előírtnál 20%-al kevesebb folyadékkal. Amikor készen van, egy téglalap alakú edénybe töltjük, de jégkockatartókba is lehet. A cukrot elkeverjük benne, majd 2-5 percet állni hagyjuk, míg le nem hül, de még nem dermed meg. Ekkor adjuk hozzá a vodkát és óvatosan elkeverjük, hűtőbe rakjuk. Megdermedés után 2x2cm-es kockákra vágjuk föl és mignon-os papíron tálaljuk. FIGYELEM: 3-4 kocka = feles!vöri | 2008.05.24. 17:34:24ez nagyon tuti, ilyet én is toltam (:
Állandó rovatunk kicsit pihengetett, de Hollywood végre újabb médiaanyagokkal árasztotta el a világhálót, így lesz mit megosztani. Lesz vadonatúj Batman: The Dark Knight plakát, X-Akták első kedvcsináló, aztán új Múmia első trailer és az ifjú Indiana Jones palánta, Shia LaBeouf thrillerje, az Eagle Eye is bemutatkozik.Belkar | 2008.05.23. 14:45:19ez jó volt :) amúgy nem valami nagy számok lesznek a filmek az eagle eye-t meg kéne nézni ha más miatt nem a színész miatt hiszen ő benne még nem csalódtam :)









