
Még jó hogy van zebra is, meg piros lámpa...

Baj van... :D

Amikor az égiek veled vannak

Mindenre van megoldás

Híres vagyok, vagy mi van?

Még Keanu Reeves is benne van - SpongyaBob

Van baj a volán mögött

Vannak akik nem hagyják magukat

A közlekedés nem veszélytelen

Rúdtáncos dínó










Azért az jellemző a másik hat gyalogos hát irányba lelép, csak a biciklis megy oda hozzá!