
Még van benne tűz!

"Legyen legalább 100 kiló és 190 centi magas, hogy jól nézzünk ki együtt."
Aki nem felel meg Norbi elvárásainak... Még van remény
qpci | 2020.01.22. 14:15:23Molnár Nagy Ő Anikó talán megfelelne Neki.
Ha jó feneked van, azt mindenhol meg kell mutatni

A csillogás mögött is vannak szörnyű sorsok

Nyugi, csak tél van...

Van ami még egy buddhista szerzetest is kizökkent

Bármi megtörténhet

Passzív agresszív szomszédok

Mi van belül?
A Millenium Falcon
Egy kis játék, ha már ennyire hideg van









