Palio - Sienaban. Kicsit karcosabb, mint a mi "Nemzeti" Vágtánk. Ott megengedett a sarkantyú, nincs nyereg, és tényleg egész Siena megmozdul. Kb ilyen, amikor valami nemzeti. Az már más kérdés, hogy a bikaviadallal együtt ezt már az állatkínzással határosnak tartom, de van vér a pucájukban, az biztos.Lacpas | 2008.06.10. 18:40:46Ez a tipikus mediterran mentalitas, vannak elonyei es hatranyai, ott ez termeszetes... A lelkesedes meg minden bizonnyal nagyobb mint nalunk.
Helikopter sufnituning módra
Itt pedig egy nigériai változat, szemétből megépítve.anon | 2008.05.31. 10:43:41A nigériai elég profi :)

9 méter magas "homokszökőkút" - Ahsaa City, Szaúd-Arábia
"Eszméletleeeen... ott kavar! Odanézz mekkora tőőőcséééér!!!" ;)Laci | 2008.05.23. 16:41:01Teljes mértében igazad van. Annak a videónak sokkal jobb a zenéje, már vagy harmadszor hallgatom :)
Olyanról, hogy SÍVÓ homok, már hallottam és az egy természetes dolog, ez meg mintha a fordítottja lenne: egyrészt mesterséges, másrészt olyan OVIS...

Victor Vetterlein klotyó ihletésű otthona
A lifben pedig ez olvasható: "Húzd le magad!" :DAthelas | 2008.05.20. 22:27:18Ez az ember komolyan gondolhatja, hogy szar az élet...

Mai ismeretterjesztő rovatunkban a fülesmaki (vagy galágó, angolul bushbaby).
E.T.: "Adod vissza a banánt, te óriásmajom!"
Barry: "Igen, ott még vakard egy kicsit, a hónom alatt is, köszke..."
Biguli | 2008.05.19. 23:47:49nem tudnám bántani....

Egy érdekes, robotfejre emlékeztető ház - Pierre Hebbelinck projectje.
Mongoose24 | 2008.05.07. 09:14:07Legalább nézne kedvesen, vagy valami:-)

Antilla, a világ talán legdrágább, 2 milliárd (!) dolláros kecója.
rivaul | 2008.05.06. 01:23:11Látod azt ahol az a sok fehér asztal meg a kristálycsillár? Nah az az ól!!! Mit gondolsz miért 2 milla a kecó? ;)

Ne unatkozzon otthon szegény jak, gazdija beviszi a munkahelyére magával. :)
Schabee | 2008.05.10. 10:38:11ez hülye bameg

Mai ismeretterjesztő rovatunkban egy kedves jószág: kopasz hörcsög is lehetne a neve e szépségnek, de az igazi neve Heterocephalus glaber azaz csupasz turkáló (hát nem frappáns?). Érdekes módon ez az állatka csak Afrikában honos, és ott is csak a legszárazabb éghajlat alatt. Roppant agresszív fajta és retteneteseket képes harapni az emberbe (meg úgy minden másba is).
Schabee | 2008.05.10. 10:00:35jujj de csúnyácska szegény

Mai ismeretterjesztő rovatunkban a földikutya. Hajdúbagoson rezervátuma is van, de tulajdonképpen minek, mert ott se láthatjuk. Nagyjából sose láthatjuk. Pedig itt él alattunk egy ideje.
kotta | 2008.05.05. 11:12:06Hát énmiattam többet is bevállalhatsz, de az már a te dolgod... tudod, a milliomosoknak igényei lehetnek, meg aztán vannak a befolyásos államelnökök, jogászok, stb. ;-)
Dehogy csak azt néztem ki, de abban biztos jobb lennél nálam. Minden másban utolérhetetlen vagyok tudniillik. (orrát felszegi, haját hátraveti, komolyan néz)









