
Azt hiszem, itt mindenki talál "magának való" csillárt... :D Muhhahaa!
Belkar | 2008.07.22. 12:55:44koponya vagy a sárkány jó lenne de mondjuk az én szobám képéhez nem nagyon illik egy csillár se (max az összetört :)
Top 10 különös betörésjelző

Szia Tömeg!
Célegyenesben az ENIT! Ami információ van/lesz, azt itt fogod majd megtalálni.
Azoknak, akik esetleg még nem tudnák:
2008. július 26. (szombat)
Első Nemzetközi Izé Találkozó!
Ha jönni akarsz, akkor dobj agyon egy e-maillel, a következő címen: errtu.242@gmail.com. A tárgy - ha nem nagy kérés - az legyen, hogy ENIT.
Eddig kb. 10-12 fő jelezte a jövési szándékát, és reméljük még páran jönnének.
Két lehetséges helyszín jött szóba, az egyiket megtekintheted a post képre kattintva, a másik pedig egy kollektív kivonulás a vadonba. Ez utóbbi esetben lecsófőzés, frizbi dobálás, lányok kergetése, békés járókelők zavarása és molesztálása is a program részét képezné. Az első esetben pl. a lecsófőzés elmarad. :)
Szóval egy össznépi szavazást kellene tartani arról, hogy mi legyen. Meg persze arról is, hogy egy egész napos - reggeltől másnap reggelig - fiesta legyen, vagy egy délutános-estés alkoholizálás. Szóval itt kellene az apróbb részleteket megbeszélni, ill. ismertetni.
Még annyit: jó lenne valami minimalista szervezéssel/igényekkel elintézni az egészet, mert ez esetben más városokban is felhasználhatnánk ezt a project-et a többi találkozó lebonyolításához. Tehát táncosnők, lakodalmas death metal zenekar, stb. nem lesz, ha nem nagy probléma. (bár az ott jelenlévő lányok egy vidám műsort előadhatnának majd :) )
Ha sikerül összehozni, akkor viszont lesz tombola, ahol csodás nyeremények várnak mindenkit:
- bungle szemöldöke
- rezlavor avatárja
- wtf zoknija
- főnyeremény: 5 mp. teljesjogú admin jog az IZÉ-hez, és egy exkluzív regisztráció a szexrandi.hu-ra!!!
Szóval gyertek el minél többen!lb7 | 2010.11.15. 12:35:01Nincs véletlenül tervben egy tali? :)

Pac-Man mindenhol ott van!?
Maccoyi | 2008.07.03. 21:27:33Ha már Pac-Man, legyen kővér. :D

Mini targonca otthonra.
Maccoyi | 2008.07.06. 19:50:37Sztem is az lesz az. ;) http://www.klimakomplex.hu/content/k_emelok_csoportkep.jpg
De ez jobban hasonlít a holdjátóra: http://www.oisz.hu/write/yp_images2/foto/49687.jpg :D

Miért kell a nőknek divatkatalógus? :D
kuka | 2008.06.28. 16:29:03Nekem teccik!!!

Otthonos munkahely ;)
Purple | 2008.06.24. 22:43:50mirőőől beszéltek? tök kényelmes! én most áztam benne szarrá :DDD és a saru az nem ez :D azt ilyen buddhisták hordanak :D vietnámi papucs a böcsületes neve :D

Ezt ne próbáljátok ki otthon!
zoleecool | 2008.06.17. 13:48:30Kicsit változtatni kell a koreográfián. Állj föl a labdára és kezdj el ugrálni rajta. Szerintem abból is jó vidi lesz. :D

Volt már jópár barkácsolós post, most itt van végre egy csak a lányoknak:
Itt a nyár, irány a strand, a vízpart, a Balaton... No de mi van, ha épp otthon felejtetted a bikinidet? Vagy nincs időd hazaugrani érte? Semmi gond! Készíts egyet a pasid polójából!babapiskóta | 2008.06.20. 09:58:09hehe...
viszont egy átdizájnolt izés polót beküldenék, ha
1. kapnék polót hozzá
2. küldenek egy A Márai-véletlen könyvet

A tokiói Axle járműve, az EV-X7 hibrid elektro-, ill. permanens mágneses motorral robog és hétszer gazdaságosabb a hagyományos meghajtású motoroknál. Otthon hat órán keresztül tölthető, egy töltéssel 180 kilométert képes menni, akár 150 km/h csúcssebességgel.
Lee88 | 2008.06.09. 09:01:14KIRÁLY!! ha nem lennék csóró vennék egyet :D tényleg









