
A magyar kormánynak üzent az Anonymous
Azt mondják, hogy régóta figyelik az itteni történéseket, és nem tetszik nekik, hogy a kormány diktatúrává változtatta az országot.
Íme, a nagy budapesti koripálya-körkép - kerületi bontás, helyszínek, nyitvatartás, árak (van egy csomó ingyenes pálya) és minden fontos infó egy helyen!
A világ 10 legszebb korcsolyapályája
Pálmafák alatt korizni? Ilyen is van!
Allan Dixon, az állatos szelfik koronázatlan királya! :)
Neo | 2015.12.21. 15:52:16A kecskés képen elég sok a hasonlóság, akár még egy alomból is lehetnek. :)

Popcornt előInduljon a banzáj: A kormány minden szerződését felmondja a Magyar Telekommal
Magyar Boba Fett akciófigura 1989-ből. 15.000 dollárért (~4,3M Ft) kelt el a Sotheby's árverésén. Jó lesz körbenézni a padláson a régi játékok között... ;)kukulkan | 2015.12.14. 15:26:48Nekem ezek a kedvenc SW-os akciófiguráim:
https://propfreaks.files.wordpress.com/2012/01/uncle-owen-aunt-beru-charred-remains-action-figures.jpg
:D

Az emberi százlábú körtánca ;)
sergi | 2015.12.12. 18:23:15Megléptek a gázkamrából...

Valami már megint nem stimmel a képen látható tárgyakkal! ;)
rermo | 2015.12.10. 15:47:36Hát igen ... az ember szeme " ríltájm " módban 3D-s ... szerencsére !!!! ... a monitor amin ezeket a videokat nézed meg csak 2D-s és ez a nagy különbség . Amúgy ha ilyennel próbálkozol akkor a látásodat is tedd ( átmenetileg ) 2D-é és úgy próbáld nézni ( letakarod az egyik szemed )
Amiért nem lesz tökéletes úgy sem az az a tény , hogy a látással a távolságot nem csak a két szemed tengelyének az összetartásával tudod érzékelni hanem egy szemmel is lehet mégpedig a szemlencse alakjának változtatásával . Erről úgy tudsz megbizonyosodni hogy egy szemmel nézel egy közeli tárgyat ( kinyújtott kezed ) majd ráfókuszálsz a távolabbi háttérre ...ekkor a kezed elhomályosodik a háttér élesedik persze ehhez az agy tevékenysége is nélkülözhetetlen . Szóval ettől van az , hogy az ember a valóságban pontosan érzékeli a teret .

Csodájára járnak a körmendi
akadálypályánakbicikliútnakHantaboy | 2015.12.12. 03:01:34Ha a bicikli út lenne egyenes, és a járda rész a dimbes-dombos, akkor meg az lenne a baj, és azon csámcsogna a média (meg mindenki más). Itt a károgók problémája az, hogy ők nem vettek részt az építkezésben, így nem kaptak semmit a visszaosztásból.
Persze, hogy vannak visszaélések az ilyen dolgokban (ha az autópálya szakaszok mesélni tudnának...) és emiatt IS olyanok az útjaink amilyenek, de miért kell sajnálni azt a pár száz milliót attól a pár szegény építő csapattól, akik ilyen keményen dolgoztak? Az egyik ember megmondta a frankót a videóban: "ha valakit nagyon zavar a hepe-hupa, akkor menjen a sima részen" (ami ügye a gyalogosoknak fenntartott járdarész).
Örüljenek, hogy nincs villanyoszlop az út közepén egy kanyarban, vagy 30-40 cm-es csatorna zug mint egyes bicikliutakon és járdaszakaszokon.
pl:
https://goo.gl/maps/8qEVYqu8RRM2 és https://goo.gl/maps/F4K1n1UHv9P2 (utóbbi igaz nem bicikli út, de gyalogosként is élmény lehet "beletévedni")

A férfi, aki egy kiszuperált Boeing 727-esben él










2. Vona Gábor kérdését csak azért említettem, hogy végre észrevedd, hogy nem csak balos faszságokat hánytorgattak fel (helyesen, vagy: "vág a fejéhez")
3. A KDNP álpárton kívül az összes többi, még a Jobbik is látja, hogy a Fidesz nem az ország, hanem saját és embereinek az érdekeit veszi figyelembe csak!
4. Szerintem kamu, kiscserkészek akik a videóüzenetet küldték, ettél még egyetérthetek a kritikáikkal.