
Milliárdos apucik lányai. Döntsétek el melyik a legszebb, legdögösebb. ;)
iw84u4t | 2010.06.14. 07:53:58Nem is, nem is, neeeem is...
"A legszebb popsik" 2010
nyehőce | 2010.05.28. 14:47:56Reef versenyeken mindig komoly a felhozatal. ;)
http://www.ize.hu/comments.php?post_id=4626

A LIFE Magazine eheti körlevelének egyik témája a Gyönyörű Budapest címet kapta.
Tény, hogy fővárosunk az előző századforduló egyik legszebb európai városa volt/lehetett és hogy imázsnak sem utolsó ez a cikk, de vajon mit szólnának az emberek a világ másik szegletében Budapest egyes területeinek mai látványához? (A legfrissebb kép 1968-ból származik.)Nas | 2010.05.29. 12:49:58A Vörösmarti téren épült üvegcsoda egyenesen hányingert keltő, a közeli Szervita téren álló, korábban épült parkolóházzal együtt. Teljesen agyoncsapja a belváros hangulatát. Ezek is foghíjbeépítések, és nem egy ilyen van a városban... De ami az én szememet legjobban szúrja, az az Intercontinental épülete a Duna-parton. Na, annál ocsmányabb épület kevés van, ráadásul ennyire szem előtt... :/

India legszebb transzneműi
serci | 2010.02.26. 21:02:55Ne??? Az miért jó? Amúgy szívlapát pozitív mid

Szavazz te is, hogy melyik a legszebb magyar szó!
Imádom mikor egy normális kezdeményezésre rákapnak, a tuskó parasztok. :S (Ha nem értenétek miért írtam ezt, akkor nézzétek meg a szavazás jelenlegi állását vagy ezt a hírt!)palacsinta | 2009.09.05. 15:47:50a cigánybűnözést miért törölték ki? pedig már volt az 5. is

A Szaturnusz és környéke - válogatás a legszebb képekből.
Fireblade1000 | 2009.05.13. 20:02:08Szépek!

Svéd turisztikai film 1936-ból
A 10 és fél perces alkotás 1936-ban készült és van benne minden: légifelvételek, Halászbástya, díszőrség, Lánchíd, néptánc (kötelékben végrehajtott borospalack-szlalom, már ezért érdemes megnézni!), Hősök tere, Nagy-Magyarország virágokból, Vajdahunyad vára a Városligetben Egy több mint hetvenéves, a magyar székesfővárost bemutató turisztikai filmre bukkantak a svéd közszolgálati tévé archívumában. A *Bada i Buda*, azaz Fürdőzz Budán! című, tíz és persze fő attrakcióként Budapest fürdői, melyeket a riporter a világ legszebb fürdőinek nevez Európa legszebb városában.
A minősége nagyon jó, a képek hihetetlen frissességükkel azt a benyomást keltik, mintha ott, vagy inkább AKKOR itt lennénk! Valóságos időutazás! Régi Böske-híd, régi autók, régi fürdőruhák, régi hullámfürdő(!), régi falombok régi szélben, stb. Oh! Megjegyzendő, hogy még üresek a domboldalak! Ahhoz képest ma már hogy teleépült.
(Nem volt szívem átírni az eredeti szöveget. Cableguy)brandboy | 2009.04.02. 07:35:09Kár, hogy nem sikerült ennyire szépen visszaépíteni se a Parlamentet, se az Erzsébet-hidat, és még sok-sok mindent. :(
Senki le se szarná Prágát, ha eredeti nívójában építették volna föl Budapestet.

Monk Shi DeJian tart egy kis technikai bemutatót, a Shaolin Gong Fu hatékonyságáról.
Akárki akármit mond, messze a leghatékonyabb (és szerintem a legszebb) harcművészet a Shaolin Gong Fu, de az is biztos, hogy a legnehezebb és hosszú utat kell bejárnod, hogy igazán működjön is.
Itt egy régi felvétel egy monk küzd egy Tae kwon Do bajnok ellen, direkt nem üti meg.Dakönc | 2009.01.24. 19:01:46XD.
Igen a Taekwondo-nak van egy világ szövetsége (WTF) és egy nemzetkizi szövetsége (ITF). Nem ismerem és nem is szoktam nézni Le Banner-t de szerintem römiben megverném ha közben nem verne agyon.

Az év legszebb csillagászati képei
Lordy_Hun | 2009.01.07. 20:36:18Ez azért nem pontosan így van, ahogy mondod...
Einstein relativitáselmélete azt mondja ki, hogy a tárgyak tömege annál nagyobb, minél nagyobb a fény vákuumbeli sebességéhez viszonyított sebességük az adott vonatkoztatási rendszerben. Nyugalmi tömeggel rendelkező test pedig nem érheti el soha a fény vákuumbeli sebességét, ehhez végtelen mennyiségű energiára lenne szükség, és ekkor a tárgy érzékelt tömege is a végtelent érné el.

A világ legszebb, legdrágább vagy épp csak legérdekesebb medencéi, uszodái.
BIOsajt@ | 2008.07.30. 15:03:05Miért agyatlan?valaki utálja a sós vizet.a hajat szarrá teszi..









