
Sünbe kerekezett szegényke

Tanuló vezetők ;)

Kulturális ütközések
Sietősöknek mondanám, hogy az első jó poénok a 45. másodperc után kezdődnek.
„Főnök, izé... ööö... van egy kis gond!”
mue | 2016.04.04. 09:17:52Ott vagyok egy helyszínen élőben, amikor éppen egy hajó bele fog fúródni 1 másodpercen belül a kikötőbe, de ez nem üti meg számomra érdeklődésem azon mércéjét, hogy oda is nézzek és saját szememmel nézzem végig az eseményt.
- piros melegítős férfi 0:23-nál

Fortune level 100
gggeee | 2016.02.09. 00:58:54Hát, így nézhet ki, mikor az egyik horoszkópjában nyoma sincs balesetnek, a másikéba pedig van. Akkor hiába vannak egy helyen... :) Mintha egy párhuzamos dimenzióba lennének. ... :) Csak mert a csillagok akarata mindenek felet! :)

Mindeközben Amerikánóban.. ;)
lb7 | 2015.10.13. 20:39:49Én csak azokat a szép autókat sajnálom. :( Ha az én autómat baszta volna össze az a dagadt riherongy, biztos hogy nem szedett volna le róla egy rendőr sem. Inkább nem is taglalnám mit tettem volna vele...

Már az autós játékok sem a régiek! ;)
lilaflexninja | 2015.10.12. 08:02:50Ja mert a gyerekek hülyék, és nem próbálják meg bármilyen más módon összetörni az autót, ha úgy akarják. Ajj maradjunk már!

A lazaság bukása ;)
eMTé | 2015.09.16. 10:12:07Jaja, én is max. álló kocsisorok között, lépésben haladok, és ha látom hogy indulni fog, besorolok valamelyikbe, ahol több hely van. Mozgó sorok között (mellett) meg soha.

Sok jó ember kis helyen is elfér ;)
Ladaboy | 2015.09.15. 21:38:17A francokat... Egy csillagkapu volt benne,épp egy kaptárhajóról tárcsázták,jönnek is a lidércek!

Ez történik 200-nál, ha....
blackmumus | 2015.09.01. 22:32:33A gyűrődő zóna a lényeg. Ha mind2 autó egyforma tömegű és sebességű és egyforma gyűrődőzónája van akkor olyan mintha külön külön 100zal belecsapódnának a falba. Án ha van egy gyűrődőzónával meg minden szarral ellátott autó ami 100zal megy, meg van egy kerekeken guruló acél kocka ami ugyanolyan súlyú mint az autó és ugyanolyan sebességű akkor az bizony olyan mintha az autó (ha nem is 200zal de) 180nal csapódna a falnak. A gyűrődő zóna valójában felemészti a kocsi mozgási energiáját és mivel gyűrődik ezért viszonylag lassan történik (nem 0,0000001mp alatt hanem 0,1mp alatt) viszont mivel az acél kockának nincs semmije ami feleméssze a mozgási energiáját (csak a saját rugalmassága) ezért azt a mozgási energiát is az autó gyűrődő zónájának kell felemésztenie. Tehát roncsolódás szempontjából szarabbul jár az autó ha egy rugalmatlan testtel ütközik mint akkor ha egy másik autóval. Ilyen értelemben pontosan ugyanakkora roncsolódásra számíthatunk akkor is ha egy autó 200zal belerohan egy álló autóba és akkor is ha 2 autó 100zal frontálisan ütközik.










A faszi villogott mögöttem, hogy előzni akar, de még nem kezdett bele az előzésbe. Olyan helyen, ahol álló autót is veszélyes kikerülni, mit tehettem volna egy olyan autóssal, aki meg akar előzni? Még ha segítek neki, akkor is kétesélyes a szitu. Egyszerűen nem hagytam lehetőséget, hogy meg tudja kezdeni az előzést. Már csak a saját életem védelmében is. Persze nem úgy, hogy ezzel akárcsak fékezésre is kényszerítsem, haladtam, de takartam annyira a kilátást, hogy bele se fogjon. Ott tényleg csak egy jó motoros tudott volna (és tudott is ) előzni, mert baj esetén lehetett volna helyet adni neki. Persze ha olyan szakaszra érek, segítek az előzésben, leveszem a gázról a lábam, nem szoktam szívózni. Ha viszont saját magamra veszélyesnek látom, akkor mit tegyek? De tényleg ne értsd félre, nem arról beszélek, amikor már a csomagtartóm mellett van a másik kocsi orra.