
"Nem szokott ilyesmit csinálni, csak önöket tiszteli meg ezzel a viselkedéssel"

Ez a régi Disney rajzfilm még most is elég komoly horrornak számít
Csinálhatnának újra ilyeneket a kornyikáló gagyi tinisztárok helyett.
Kylo Ren a Comic Conon is szétcsap a lázadók között
daveman | 2017.10.21. 13:15:46Ha már az új éráról van szó, akkor Ellenállók, nem lázadók. ;)
Azt képzeld el, hogy ez mit csinál a forgalomban!

Hajtogass, és ragassz magadnak lámpát!

A Star Wars VIII rendezője azt kéri, hogy ne nézd meg az utolsó előzetest, mert túl sokat árul el
De ha te lázadó vagy, és neked senki se mondhatja meg, hogy mit csinálj, akkor hajrá!
Úgy tűnik végre megfejtették az "űrlény megaépítmény" rejtélyét
hawkeye | 2017.10.08. 08:34:07Pedig nekem a Dyson gömb verzió jobban tetszik. Talán az emberiség jövőjét vélem látni benne.
(Persze, ha a civilizációnk túléli a politikusok tébolyát...)

Ha van olyan, hogy csigafóbia, akkor az abban szenvedő embereknek ez lehet a rémálma
Erunder | 2017.10.05. 08:28:37Mintha hasonlót én is csináltam volna már részegen. :)

Az ember azt hinné, hogy egy buszsofőr már tudja, hogy mit kell csinálni, ha lezárul a sorompó
Kistibikécske | 2017.10.02. 14:47:01Jó ahogy a bátyó integet hogy álljon már meg a vonat... húsz méteren belül.

Mit csinál a Mercis, ha egy kereszteződésben mentővel találkozik?
A: megáll B: későn kapcsol, de megáll C: leszarja az egészet, mert ő Mercivel vanvadonka | 2017.10.02. 11:20:13Ez sztereotípia. Nem minden mernyós, bömösös patkány, nem minden cigány tolvaj hazug, de a többség itt is ott is az. Nem véletlen él ez a kép az emberek fejében. A többség miatt az a kevés szív aki normális. Ez minden sztereotípia esetén így van. Az tény, hogy aki agyatlan bunkó kopasz kigyúrt kisfaszú geciputtony annak kell a mernyó, bömös mert ezzel kompenzálja, hogy életképtelen kotonszökevény.









