
Born to be wild
Ez a négy éves a legcukibb motoros a világon.
Köszönjük a napi cukizé adagunkat a pesti állatkert pancsoló jeges-macijainak!

A reggeli kávém előtt én is így tolom

Mit nézel? Nem hallottál még vízágyról!
Ravennë | 2017.03.15. 11:20:46"Kuss, most felmosórongy vagyok!"
Ilyen brutális vízilótámadást csak kevesen élnek túl... cukormérgezéssel! :)

Ilyen az amikor két veszedelmes fenevad egymásnak esik
gggeee | 2017.03.08. 11:41:33Bocsi, de lemaradt a 18-as karika! :)
Cukor pofák! :)

Ismerd meg Manny-t
A macskát, aki a legjobb szelfiket készíti a világon.
Daddycool :)
Szancso | 2017.02.27. 21:11:17Tajgetosz pozitív volt a baba, vagy izzadt a lába...;)

Meggyőződésem, hogy a pandák csak azért élnek még, mert ilyen cukik

A korábbi tigrisek csak próbálkoztak, de ezek most el is kapták a rájuk küldött drónt
sztewe007 | 2017.02.24. 20:37:05http://index.hu/tudomany/2017/02/24/azokat_a_szep_dronra_vadaszo_sziberiai_tigriseket_meg_fogjak_olni/
Sajnos az nem vadaspark hanem vágóhíd:
"A tigrisfarm a nagymacskákat védő Big Cat Rescue adatai szerint gyakran működik állatkertként: a turisták buszokkal érkeznek, hogy megnézzék a félelmetes ragadozókat. De a Harbin Park mindemellett kereskedelemmel is foglalkozik: tigriscsontot, tigrishúst, tigrisprémet, és egy speciális főzetet, úgynevezett csontbort árulnak."









