
The Hunt for Gollum
Egy hamarosan megtekinthető, a Gyűrűk Ura történetéhez kapcsolódó, rajongók által készített rövidfilm, ami az előzetesek alapján kifejezetten ígéretesnek tűnik. A film története a trilógia előtt nem sokkal játszódik, és Aragorn Gollam utáni hajszáját mutatja be, aki éppen Mordorból szabadult hosszas kínvallatás után, miután elárulta Szauron szolgáinak, hogy a Gyűrű a Megyében van.wnw | 2009.01.19. 23:28:26így igaz,olyan érzés mint a barátokköztben a 3. vagy 4. Tilda :DD
- Ez az önbizalomnövelő kurzus?
- Ez az te késős paraszt! XDEmese újra alkot. :Dzeiksz | 2013.12.20. 08:18:04Videó már nem létezik.

Magyarok jártak a Marson! - Oláh András érdekes cikke.
"Az ember az űrben járt, az űrből érkezett a földre és magyarul beszélt.
Az ember UFO-nauta volt. Űrhajói nagy valószínűséggel a
Kheops piramisban vannak.
A MAGYAR (SUMER) nyelv volt az ősnyelv, amely a MU és ATLANTISZ ősi nyelve is volt, mely BABEL-ben összezavarodott és 70 alapnyelv alakult ki."
(Ezt nem inkább a Cikizzé-be akartad küldeni? :) - bungle)szaki77 | 2009.02.05. 15:12:34Így jár az aki túl sok csillagkaput néz szinkronizálva. :D

Star Wars falióra
Schabee | 2009.01.06. 00:42:17ilyent kérek születésnapomra

Főnök... ez az ürge jelentkezett be 13:20-ra alvázmosásra?
gash. | 2009.01.05. 15:25:52De milyen aranyosan, nyugodtan veszik tudomásul a kis mexikóiak, hogy egy autó becsúszott a műhelybeXD

Mi van komám, megbokrosodott a ménes? :)
Öcsi | 2008.12.17. 17:30:03azt hiszi h ha már van pénze egy dögös sportautóra, akk már tud vezetni is :S vehetne mellé gyakorlati órákat is...
itt a többi felvágós majom:
http://www.youtube.com/watch?v=h847v5-8YfE

Cityscope - Urban Kaleidoscope
kszaten | 2009.01.18. 10:00:15aha gyönyörü is nagy is meg szép is de mi az isten ez ????

Némelyik elég közel volt...
Aktuális: hatalmas tűzgömb Kanada felett.bungle | 2009.01.20. 12:24:09carmelo15 küldte:
URL: http://www.youtube.com/watch?v=zYfnRTOde8Y
Szöveg: 2009.januar.17-en egy bizonyos meteorit csapodott a Foldbe, nem kell megijedni nem nagy, de Svedorszagban, Lengyelorszagban es Nemetorszagban latni lehetett. Egyes nemet bejelentesek szerint hallani lehetett a becsapodas hangjat is, ami valahol a Balti Tengerben tortenhetett.

Super Powers (ma már a 3. rövidfilm :))
Erről jut eszembe:
Három feleség, egy aki nem rég ment férjhez, egy aki pár éve már házas, valamint egy aki már 20 éve házasságban él, elhatározzák, hogy feldobják valamivel otthon a szexuális életüket. Abban egyeztek meg, hogy egy kis szado-mazoista módszert alkalmaznak majd és az élmény után beszámolnak az eredményről. Egy hét múlva találkoznak és elmesélik mi történt: A "friss" házasságban élő hölgy azt mondja:
- Párom munkahelyén egy földig érő fekete bőr kabátban jelentem meg, becsuktam az irodája ajtaját, majd amikor ledobtam magamról a szerkót és meglátta, hogy egy fekete bőr bikini van csak rajtam annyira felizgult, hogy az ostort már nem is kellett használnom, vad szeretkezésbe kezdtünk az íróasztalán.
Aki már pár éve házasságban él a következőt mondta:
- Nekem is hasonló élményem volt, a párom miután hazajött munkából, én is fekete bőrszerkóban várva álltam előtte, kettőt rácsaptam a fenekére a bőr ostorral, majd olyat szeretkeztünk, hogy egy második nászútra hívott.
A harmadik, "rutinos" hölgy, némi tétovázás után őszintén bevallotta:
- Rengeteget terveztem. A gyerekeket lepasszoltam a nagyszülőknél.
Parfümös olajfürdőt vettem. Én is beöltöztem a bőrszerkóba, még egy fekete maszkot is fölvettem. Amikor az uram hazajött a munkából lezuttyant a fotelbe, megragadta a TV távirányítóját, majd amikor rámnézett csak annyit mondott: "Hé Batman, mi van vacsorára?"Belkar | 2008.11.18. 15:58:22jó ez a vicc :D

Az üveghegyen is túl... Thaiföldön... a szerzetesek nem vitték vissza az üres üvegeket. :)
kszaten | 2009.01.24. 08:18:49csak aszt nem értem honnan szersztek ennyi wiszkis üveget ????????









