
Hiánypótló oktatóvideó :D
Sűrűbben kéne sírni! Kicsit beszáradtak a könnyzacskók. ;)
Életveszélyes drogok kerültek forgalomba Amszterdamban
„Az utóbbi hetekben három droggal kapcsolatos haláleset történt Amszterdamban, és legalább 14 komoly rosszullétet okozott az utcán vásárolt heroin, melyet tévedésből kokainnak hittek. Az ilyesfajta különösen veszélyes kemény drogok használata légzéselégtelenséget okozott az áldozatokban.”norbertvincze | 2015.05.20. 09:11:57http://rt.com/news/259933-amsterdam-dutch-ecstasy-mdma/
Parlamenthez vonultak a ribancok a rendőrségi videók miatt
kissfreezer | 2014.12.01. 18:19:53Ez nagyon jó. Ezzel arcon csaptad a hisztérikus bal-liberális "értelmiséget"!
LIKE :)

„Hülyének néznek?” - Vekerdy Tamás a mai magyar oktatásról
A magyar iskolarendszer arra kíváncsi, hogy mit nem tud a gyerek, a tananyag a döntő, pedig még az eminensek is elfelejtik a bemagolt leckék minimum 70 százalékát - állítja Vekerdy Tamás.norbertvincze | 2014.12.08. 03:58:17"Seymour Papert szerint a gyermek alaptermészete az érdeklődés és kíváncsiság, a tudás iránti vágy; ennek tekintetében óriási ellentmondás, hogy a gyerekek hihetetlen aktivitással és sikerrel tanulják meg pl. az anyanyelvüket, később más ismeretek megtanulása azonban sokszor hihetetlenül nehezen megy. Papert szerint ennek oka, hogy a társadalom nem szolgáltat a gyerekek számára elegendő ingert (építőanyagot) az ilyen területeken való piaget-i tanulás segítésére, vagy szolgáltat ugyan anyagot, de nem segíti azok felhasználását. Mivel a társadalom nem képes spontán módon olyan környezetet biztosítani, aminek segítségével minden létező probléma eseten létrejöhetne a tanítás nélküli tanulás, ezért hozza létre az iskolát. „Az iskolát olyan mesterséges és alacsony hatékonyságú tanulási környezetnek tekintem, amit a társadalom kényszerből hozott létre, miután az informális környezetek bizonyos lényeges területeken elégtelennek bizonyultak.”"
http://hu.wikipedia.org/wiki/Pedag%C3%B3giai_konstruktivizmus

Ferguson városágban (Missouri állam, USA) 3 hónapja történt incidens főszereplőjét, Darren Wilson rendőrtisztet, sorozatos bírósági tárgyalások után felmentették. Derren Wilson rendőrtiszt többször leadott lövéssel életét vette a 18 éves fegyvertelen Michael Brown-nak, aki barátjával együtt cigarettát lopott. A rendőrtiszt többszöri figyelmeztetés után sem tudta őket feltartóztatni, majd megtörtént a fegyverhasználat.
Derren Wilson felmentése után, az afroamerikai társadalom tiltakozásképpen vandálkodásba, gyújtogatásba és fosztogatásba kezdett Ferguson városában, és számos más tüntetés zajlik USA szerte is. A felvételen egy nő látható, aki nagy bátorsággal próbálja vállalkozását megmenteni a fosztogatóktól.
További hírek angol nyelven: 1 2 3bungle | 2015.04.14. 16:21:33www.funpic.hu/hu/kategoriak/egyeb-rajz/53810_kep?categoryId=11&position=&large=1

Magyarországon beszélnek a legjobban magyarul
Meghozta a gyümölcsét az oktatásra költött rengeteg pénz. Kelet-Európa egyre inkább lemarad, nyugaton pár százalékot javultak a mutatók.közlegény | 2014.11.26. 19:55:59pákó azért van, hogy a nagyon ostobák mutogatni tudjanak valakire, akit még ostobábbnak hisznek, ezzel önigazolást kapva, hogy nem is annyira sötétek, sajnos ennyire le kellett vinni a szintet, hogy hassanak a mosóenzimek.

Marsonkívüliek pusztították el a Marsot
A Marson honos küdóniaiak és az utópiaiak civilizációit egy marsonkívüli faj atomtámadása pusztította el, legalábbis ezt állítja egy amerikai plazmafizikus. A marsi civilizációk az ókori egyiptomiak technológiai szintjén voltak. A fenti képen láthatók az épületek romjai.eriongtk | 2014.12.03. 13:26:20Ez csodálatos, nyilván nem szó szerint értettem. De menj ki a természetbe, és próbálj meg hasonló sziklát találni, akármelyik hegyságünkben. A kristály amúgy is más kategória mint a őzet, ami elég erős eróziónak van kitéve.

Tudod mit üzen neked a rendőrség, ha egy buli után megerőszakolnak? “Tehetsz róla”
bungle | 2015.11.23. 13:59:45http://tenyek.hu/kulfold/194074_a-no-aki-miniszoknyat-visel-ne-csodalkozzon-ha-megeroszakoljak.html

Partyszervízbe kéne vinni őket! :D
lilaflexninja | 2014.11.10. 09:42:57hihi vicces. Mondjuk, ha még egy dj nyomogat ennyi gombot, akkor legalább csinál is valamit. Az elején azért jó volt a zene, de a közepéből is simán ki lehetne hozni valami dark goát vagy dubstepet.

Hervatag zenészek ;)
lilaflexninja | 2014.11.03. 12:04:59Én a végletekig próbálom megmenteni a hervadó növényeimet, amíg egy csepp élet is van bennük. Sőt néha még utána is a "dísze" a lakásnak.









