
Okosságok gyűjteménye
Gyógyító számok - a tisztánlátó Gregory Grabovoi kb. ezer számsort írt le, melyeket sikeresen rendelt különböző betegségekhez.lilaflexninja | 2015.02.04. 14:18:58http://bzandthetotalwasteoftime.tumblr.com/post/110055300461/fontos-mielott-vizet-melegitetek-mikroban
Rosszul értelmezte a „jeltolmácsot” ;)
Azért előtte biztos „megszeretgette” ;)Tooni | 2015.01.07. 15:27:55Az amerikában a sör.

Ha még mindig másnaposok vagytok, ezt nézzétek meg! ;)
loloppo | 2015.01.06. 03:23:01Jofele :)

Hogy sietnek, nehogy utolérje őket a hullám ;)
hawkeye | 2015.01.02. 08:17:37
Ezek nem bátrak, ezek vakmerő(-e)k.........

11 méter magas, 5000 fahasábból épült karácsonyfa az Erzsébet téren
Az adományfa a Hello Wood, a Design Terminál és az Ökumenikus Segélyszervezet közös projektje, elbontása után a faanyagot rászoruló családoknak adják majd.lilaflexninja | 2014.12.23. 07:31:16Még áll? Nincs erről is egy webkamera?
Szép gondolat, szép elképzelés.

Az eljövendő dolgok
„Amíg tudunk azzal érvelni, hogy a technológia az egyetlen igazán befolyásos döntéshozó az emberi fejlődésben, a technológia valójában addig nem határozza meg magát az emberi fejlődést. Az internet például, amíg a legfejlettebb elmék örökségének tűnik, akiket valaha is látott a világ, lehetővé teszi, hogy bárki használja – valójában egy megafon lett mindenki számára, beleértve a nácikat, a vallási fundamentalistákat, a baloldaliakat és a Ron Paul támogatókat is. Ugyanez mondható el az atomhasításról is: bárki, aki eléggé okos ahhoz, hogy atombombát építsen, az utolsók között lenne, aki fel akarná robbantani azt, feltételezve, hogy valaminek az értéke, megegyezik a saját kognitív intelligenciájukkal. A világunk minden pillanatban tanúja azoknak a kegyetlenkedéseknek, amelyek során a magasabban képzett emberek találmányait felhasználják az alacsonyabb képességűek, legyen az a találmány a számítógép, egy AK-47 vagy egy demokrácia.”Tooni | 2014.12.22. 11:21:50Ömlengés.

Hülyeségnek tűnt, de megszavazták
Mégse jött be az okoskodó komment a korábbi postnál, miszerint nem lesz ebből semmi és ez csak ertéeles bulvár kacsa: Orbán Viktor végül csak lenyomta pártja torkán a KDNP vasárnapi zárva tartós ötletét, pedig az elején még a gazdasági miniszter is hevesen tiltakozott. A törvényjavaslatot ma fogadta el az Országgyűlés.
Ön mit csinál jövő év március 15-től vasárnaponként?
„Tudja, mi a KDNP?” - „Bocs, nem idevalósi vagyok.”bungle | 2016.04.07. 10:53:33http://index.hu/gazdasag/2016/04/07/vasarnapi_boltzar_egy_eve_nepszavazas/

Ez forradalmasítja az oktatást
Már a rádióról is azt gondolták, forradalmat hoz az oktatásban, nemhogy napjaink fejlett elektronikai eszközei. De vajon elértünk, elérhetünk-e odáig, hogy a tanár fölöslegessé válik? És vajon tényleg forradalom-e az oktatásban a technológia? És vajon tényleg forradalom-e az oktatásban a technológia? (magyar felirat kapcsolható)
Korábbi poszt: A jó pap tényleg holtig tud tanulni?
Palvin Barbara megtanítja a világot néhány teljesen felesleges magyar mondatra
daveman | 2014.12.13. 05:36:45:D Értem már, Bungle! Nem gondoltam, hogy arra a "fiúra" gondolsz, aki Ellen DeGeneres-szé akarja változtatni magát!
http://cdn03.cdn.justjared.com/wp-content/uploads/2014/12/biebs-bleach/justin-bieber-brings-back-bleached-blonde-eminem-hair-01.jpg

Amerika után Európában is bekövetkezik az, amitől tartani lehetett. Vége a papíralapú kézírás oktatásának, egyelőre azonban csak egy országban.
Szerintetek ez jó ötlet?justil | 2014.12.09. 00:28:21Mondom ezt úgy, hogy egyébként - az átlaghoz képest - igen gyorsan gépelek (90 wpm) ami kell is a megélhetésemhez. Sőt, a kézírás MELLETT ezt IS taníttatnám, mármint a szakszerű gyorsgépelést. Szóval szó sincs arról, hogy anti-technokrata lennék, mindkettő kurvafontos és mindkettő más okból.
Jó lenne, ha nem majmolnánk mindenben Ómerikát.









