Sokszor büntettünk már indiai videóklippekkel (a Thriller hatásától még mindig sokan a mosolygóban nyomják az ágyat...). Persze az egész lehet, hogy apró félreértéseken alapult. Most végre megérthetjük gondolataikat, hiszen Susmita Sen dalszövege angolul feliratozva merőben más megvilágítás alá helyezi a mondanivalót. :)Bizsu | 2007.11.21. 19:47:20engem is megindított. ha gondolod van még. ;) =)
Ez az ötletes, mégis pofonegyszerű szerkezet sok ember életét teszi könnyebbé, pihenését pedig nyugodtabbá. Aki eddig nem tudta, hogyan helyezze keze ügyébe a puskáját éjszakára, most fellélegezhet!Lókötő Lajos | 2007.11.18. 19:26:47Mekkora bóvli...
Sebaj biztos lesz pár(száz) paranoiás amcsi aki azért megveszi.

Jó helyen, jó időben ;)
Lilu__cica | 2007.12.01. 10:13:40Húha!
Ha fogunk két edény desztillált vizet (ami, mint tudjuk, nem vezeti az áramot), és egy-egy elektródát helyezünk bele 5-8000 Voltos egyenárammal, akkor létrejön a két edény között egy megmagyarázhatatlan, 1-3 mm átmérőjű vízhíd, amely dacol a gravitációval. A két edényt 5 cm-re el lehet távolítani egymástól, és a vízhíd megmarad, efelett azonban már bizonytalanná válik. A kísérlet kezdetekor látható, ahogy a víz felkúszik az edény falán, és összeköti a két edényt.Zack | 2007.11.10. 16:53:39felőlem keressék:D sztem ez van de lehte hogy nincs igazam! de én ezt tom elképzelni... ja és nem vok atomfizikus:P
Guruló templom ;)
Egy egész templomot költöztetnek 12 kilométerrel arrébb a szászországi Heuersdorfból. Az épület azért nem maradhat az eredeti helyén, mert ott egy külszíni fejtésű barnaszén bányát nyitnak.karaj | 2007.10.29. 16:09:52:D:D:D

Válassz ki egy helyet a felső térképen és az alsó térképen megjelenik, ami a Föld túloldalán van!
rubigo | 2007.08.25. 15:35:42Akár az is lehet. Csak attól függ milyen szögben ásunk.... Ha pont merőlegesen, akkor semmiképp sem juthatunk ki az északi féltekén (Kína,...) :)

Palacsinta hajtogatásban sokan jók. Palacsinta sütő hajtogatásban már nem olyan sokan.
(Nem lennék a csaj barátjának a helyében, amint épp rajtakapja mondjuk egy kimagyarázhatatlan helyzetben... ;)))thundermanx | 2007.08.26. 01:48:12Már megint palacsintasütő! - mondta a karácsonyi ajándékok kibontásakor. -Csesszétek meg!
...jövőre kuktát fognak neki venni...

Szálisd az embereket jól:)
(Remek a helyesírásod... :D Csak miniclip játékokat fogsz küldeni egyébként? bungle)DJ CSOTRY | 2007.08.20. 22:01:11ah lilu és mi van ha fejhalgatom van???:D
kösz háziállat:Dde xentem a netnek ez a másik nagyon jo dolga hogyha elbaszod a mondatokat még akkor is megértened és nem basznak le(jobb helyeken)
és azért nem irtam mert esküvő vot:D
A drága Öveges professzor egyik nagyszerű előadása a tévében. Ő még ahhoz a fizikus generációhoz tartozott, mint Maxwell, Faraday, akik egy szál drót, egy cink és egy vaslemez segítségével minden kísérletet el tudtak végezni. Tudom, ez nem a reklám helye (nem vagyok érdekelt), de itt egy link az érdeklődőknek.cila | 2010.07.10. 23:38:51Nekem kissé furcsa a stílus, de egésszében véve remek. Mint mondtam, ő még a régi iskolához tartozott, akik egy szál dróttal, méternyi spárgával, ping-pong labdá val, gumicsővel, más egyéb hozzáférhető apróságokkal minden kísérletet el tudtak végezni. Hallott a világ Faraday-ről, Maxwell-ről, hadd ne soroljam a nagyokat. Éééés... akadt olyan ember is, lám, aki szemléltetni is tudta. Nekem spec. 4 könyvem van tőle. Vajon hányat írhatott?

Itt van Gróf Balázs összes képregénye: a Butapest, a Rosszkor rossz helyen, a Flinter,a Minden Más és az Átmeneti Állapot.









