
Mai ismeretterjesztő rovatunkban bemutatjuk az imádkozó sáskát, "amely valójában magyar nevével ellentétben nem is sáska. Magyarországon védett, eszmei értéke 2000 Ft. Táplálékuk elsősorban röpképes rovarokból áll - nagy étvágyú, kíméletlen ragadozó, megfigyelték, hogy a rovarok mellett kisebb gyíkokat, kígyókat, madarakat és apró emlősöket is elfogyaszt."
Érdekességként még annyit, hogy a kung-fu harcművészetben is létezik imádkozó sáska stílus, amelyről bővebben itt olvashattok.
Miért ment át a csirke az... ehm izé, ez nem az a történet. :D
Sziszo | 2010.03.02. 08:32:36hattalmas koppanás :D

Egy cimborám foglalkozik postagalambokkal. Az edzésük úgy néz ki, hogy a galambokat hátul szépen összekötött szárnyakkal bepakolják a Zsiguliba, s 2-300 km-re eleresztik őket. Hazafelé bevágnak egy csülkös bablevest, otthon kiülnek a teraszra egy sörrel, s az elsők már lassan meg is érkeznek. Most is így történt minden (bableves, sör, első postagalambok), hanem "Dezsőke" az egyik madár csak nem jött. Másnap se. Harmadnap se. Gondolták, szegénykét megette valami sólyom, kánya, hát le is mondtak róla. Teltek-múltak a hetek, mikor is látja ám a cimbora, hogy az udvarban Dezsőke jön haza. Gyalog. Mert hogy a szárnyai hátul szépen össze voltak kötözve. Gondolom, Dezsőkének elég ideges feje volt.
Most Dezsőke hazatérésének egyik epizódját láthatjátok mozgókép formában...Chamy | 2010.02.23. 20:35:41Nálunk volt olyan, h egyszer egy kis fehér galamb beesett a medencénkbe. Anyu szedte ki. Valószínüleg fáradt volt és amúgy is ifjonc még. Aztán volt olyan, hogy többször visszajött hozzánk "látogatóba". Egy időben sűrűbben (hetente-havonta) megmutatta magát az udvarban. De manapság csak évente egyszer jár felénk.

Megérkezett a Híradó paródia második része! Az első itt.
Purple | 2011.03.25. 22:49:52http://www.youtube.com/watch?v=5pkMGFJu96w
itt a jó link, én most láttam ezt még csak, de megszakadok :DDD

De szép pár, nem? ;)
Gondolnád, hogy 1. Nem sörhasa van a csávónak? 2. Igazából nem is csávó? 3. Terhes? 4. A képen látható párja is lánynak született? :DSzóval íme a második "férfi", aki gyereket vár... (Az elsőről kb. 2 éve volt post).alligatria | 2010.02.10. 23:25:50nekem south parkos mr garrison-os eset jutott eszembe amikor mr garrison nővé operáltatja magát aztán leszbikus lesz...csak ez bonyolódik egy másik átopreált homoval...

A világ első hasonlóság alapú közösségi oldala
Briareos86 | 2010.02.04. 09:19:32Ez olyan embereknek való, akik szeretik magukat szadizni kérdőívekkel. Egyedüli rossz benne, a kikerülő válaszok (amik a talánra vezethetőek vissza). Én elvagyok vele. :) Már egy órája nyomom, de a legtöbb felhasználó egy éve nem lépett már be. Szóval minek is csinálom? xD

A profi hótakarító, part 2. (paródia) Az első rész itt van .
közlegény | 2010.01.28. 18:41:42én nem vagyok azért hundert procent biztos, h. teljesen befejezték volna a munkát

Az első csimpánzok által készített film.
Jobb, mint Uwe Boll filmjei...rengab | 2010.01.27. 11:02:40ez nagyon kaki

Roxxxy, a világ első szexrobotja.
(Geronazzo tekintet azért odavág... - T.)Dantra | 2010.01.27. 02:49:41robotkurvaa
Az év első nyereményakciójában egyetlen egy, eredeti, dobozos, X360-as Darksiders-t sorsolunk majd ki, amit ezúttal az ÜberKonzol ajánlott fel.Lacpas | 2010.01.10. 18:11:52BAC










http://href.hu/x/bnb8