
A gandzsa-összeesküvés
"...bolygónkon létezik egy növény, melynek értelmes és célzatos felhasználása megszüntetné (de legalábbis csökkentené) az éhezést, környezetbarát üzemanyagforrás, kiváló alapanyaga lenne a textiliparnak, elsőosztályú természetes gyógyszer, nagyszerű táplálékkiegészítő és kozmetikai szer, ugyanakkor állatok takarmányozására is használható, no meg arról se feledkezzünk el, hogy papír-alapanyagként is bevált - és nem is említettem az összes előnyét."Nas | 2013.05.08. 00:23:26http://www.theweeklings.com/wp-content/uploads/Cat-Bored3.jpg
Bár nemrég hirdettünk meg egy fotópályázatot (ami még mindig tart és alig érkezett rá eddig kép, mi van, senkinek nem kell egy iPad?!?), most itt egy újabb, elsősorban azoknak, akik környezetében van háziállat: készíts házi kedvencedről (vagy egy ismerőséről, biztos van ilyen barát, szomszéd, stb.) egy fotót, amint épp Izél (na nem úgy ;)), vagyis az ize.hu-t nézi a számítógépen (látszódjon a monitoron az Izé!). A fenti képre kattintva láthatsz pár képet néhány számítógépes zseniről. ;) Persze ők nem épp az Izét nézik, de az ő gazdáik ezért nem is kaptak semmit, nálunk azonban a legjobb kép - amiről a kis házizsűrink dönt majd - nyertese egy 50.000 Ft értékű ajándékcsomaggal lesz gazdagabb, amiben könyvek és dvd-k találhatóak a Habostorta Kft. felajánlásában. A fotókat 2010 június 13., vasárnap éjfélig várjuk. Töltsétek fel valamilyen képmegosztóra és írjátok be a linket a kommentekbe! Manipulált képeket (pl. neten talált kép átszerkesztve, hogy a monitoron az ize.hu látható) nem fogadunk el, csak saját, eredeti állatkás képet! :)AsTanine | 2010.06.15. 10:57:43Áhh ne irigyeld, le se feküdtek...

Németország első Strip Poker bajnoksága
Agnusdei | 2010.05.18. 23:14:38Ib7 talán azért, mert az asszony hamarabb enged el pókerezni, mint sztriptíz showba. :D

Jönnek a robotpapok
Hihetetlen! Robot eskette össze a párt
Munkába állt az első anyakönyvvezető robot!
Robotpap esket Japánban
Robot anyakönyvvezető állt szolgálatba JapánbanZsottika | 2010.05.17. 21:53:44R2D2-ben nincsen?
Svédország északi részén, Lappföldön épült meg Tham & Videgard Hansson építészeti cégnek köszönhetően az első fára épült "láthatatlan ház". Különlegességét, a láthatatlanságot egy régi építészeti trükkel, a tükröződő üveg felületekkel oldották meg, aminek köszönhetően az épület rejtve marad az erdőben.Tooni | 2010.05.13. 22:50:20Csak aztán a '88-ast nézzed, egy vekni kenyér mellett. Lehet mártogatni, olyan szaftos :D

Lázadó papucs 2 (az első itt), ez sem akar együttműködni.
csildi | 2010.04.22. 14:51:09A végén tök aranyos mikor graqtulálnak neki, hogy sikerült felvenni a papucsot. Hogy éli. :D

The Human Centipede - Az emberi százlábú
A képek, és a videó a nyugalom megzavarására alkalmasak. Csak 18 éven felülieknek!
Két fiatal lány egy európai körúton vannak, amikor egyik éjjel egy erdőben lerobban az autójuk. Egy közeli villába bekopogva egy nyugdíjas, őrült sebész karjaiba futnak, aki rémálomba illő kísérletet folytat: ő akar lenni az első orvos, aki embereket köt össze egymással az emésztőrendszerükön keresztül, létrehozva így az első élő “emberi százlábút” …
Az orvos karaktere szerintem annyira különleges, hogy rá is úgy fogunk majd emlékezni, mint Freddy-re, vagy Jason-re.
Imdbbungle | 2012.02.10. 17:52:07www.funpic.hu/hu/kategoriak/computer-internet/42143_kep?mode=latest&position=2&large=1
Végre valaki elmondta neki az igazat, nem úgy mint az a sok hazudós internetező... :D
Elsőre egy egyszerű sebességmérő honlapnak tűnhet. Az is. Amiért beküldtem, az egy kis extra aranyosság, ha Magyarország fölé viszed a kurzort. :)ebedli | 2010.04.19. 19:16:21XD
Forgalomba hozták a világ első negatív kalóriás édességét, a diétás kólás gumicukrot. Mint tudjuk, a negatív kalóriás élelmiszerek megemésztése nagyobb energiafelhasználást igényel az emésztőrendszer részéről, mint amennyi kalóriát bevisz az ember általuk. 100 gramm diétás kólás gumicukor elrágcsálása 140 kalóriát emészt fel, így ideális lehet a karcsúsodáshoz vezető úthoz.Nusihusi | 2010.04.02. 18:50:21Mikor találják ki a negatív kalóriás csokit?:D
Egy brit kütyükkel foglalkozó magazinműsor kitalálta, hogy műsorvezetője (Jason Bradbury) mérkőzzön meg egy Boszniát és Irakot is megjárt katonával. A terep a CoD: Modern Warfare 2 első szintje. A műsorvezető XBOX-on fut végig a pályán, ám az arcát és nevét nem vállaló katona egy 1:1 arányban megépített, a játékhoz hű akadálypályát teljesít élesben.littleguy | 2010.03.30. 13:03:22Natal + FPS...? Én valahogy úgy képzelem, mint a anno a nintendo-s Duck Hunt, és társai. Aki még emlékszik azokra... :D Valami műanyag, fegyvernek látszó tárgyat a kezedbe fogsz, és azzal tudsz majd csihi-puhizni, meg aprítani mindent ;-) Nem hiszem, hogy ezt kihagynák MS-ék.









