
Van pár darab a képen látható könyvből, amit szétosztanék közöttetek, feltéve ha a következő három kérdésre helyesen válaszoltok:
1. Mi a IV. Magyar Képregényfesztivál helyszíne és időpontja?
2. Volt-e korábban önálló kötetként megjelent műve a rajzolónak, Futaki Attilának?
3. Melyik galériában volt a Műgyűjtők Éjszakája alkalmával a Spirál bemutatója 2008 május 8-án.
A válaszok beérkezési határideje kommentként legyen mondjuk hétfő 0 óra 0 perc.
Azok akik tudják a helyes és pontos választ és lelövik a poént, szankcionálom destruktívan. :)
És akkor ünnepélyes keretek között kihirdetésre kerül a helyes megfejtés és a nyertesek neve:
1. Gödör Klub, 2008. május 17-18.
2. Nem.
3. Erdész & Makláry Fine Arts Gallery.
A válaszadók jelentős része elvérzett a második kérdésen, miszerint a post képben látható Spirál című május 8-án megjelent kötet előtt volt-e önálló kötete Futaki Attilának (NEM), ami jelen esetben azt jelenti, hogy senki sem találta el mind a három választ, így a könyvek itt maradnak nálam.... Szomorú vagyok nagyon.
Úgy látszik létezik még profibb lopásgátló, mint a múltkoriak... ;)
skippy | 2008.04.21. 18:07:23muhaha :D nekem is kőő ilyen ^^ :D

Szégyenlős Izélőknek ;)
Belkar | 2008.04.18. 16:36:17alternatív megoldás az NSFW gomb helyettesítésére...

Laky Zsuzsi a fellegekben. Nem is tudtam, hogy volt ilyen. A Malév is bevehetne ilyen trükköket, vannak még helyes lányok az országban. :)
Maccoyi | 2008.04.15. 00:41:45A Man.Utd.-es a legjobb, akárcsak a csapat :P forever M.U. :)

Koponyás asztali lámpa
Két színben készült, feketében és fehérben. Három égő került rá, az egyik a búra alatt, a másik kettő pedig a két szem helyére. Minden színből csak 100 darab készült el. Az ára majdnem 300 000 forint.Balázs | 2008.04.07. 23:46:19mermostmér?:D

Hejjesírásbú eggyes. ;)
kszaten | 2009.01.24. 12:18:55Ámen atyám ............. 50%

King Kong helyett jön a Kitty Kong, mert ugye cicás poszt az kell... ;)

Kedves hölgy társaim!! Képzeljetek el egy olyan helyet, ahol minden hím fajnak tüskés rácson kell átjutnia, hogy ott lehessen. Képzeljétek el a manikürt, pedikürt meg még minden féle "kürt"-öt anélkül, hogy a kedves barátod kritizálná. Egy gyertyafényes vacsora a legjobb barátnőddel vagy éppen anyósoddal... ennél szebb dolgot nem lehet elképzelni! Hát most már elég a képzelődésből, száljunk le a Holdról!
Szaúd-Arábia megnyitotta első szállodáját csak nők részére!adamtheripper | 2010.02.08. 16:59:31kiváncsi vagyok ha elromlik a termosztát,ki javitja meg?!

Aki elsőnek kitalálja, melyik városban találhatóak a képen látható lovacskák, elnyeri a 3 Coronitát, amivel még kotta lóg nekem. :DDD (aki meg nem szereti a sört, az Izés bögrét vagy sapekot kap).
A győztes srow, mindössze 18 perccel a post kikerülése után már meg is volt a helyes válasszal, gratulálok! :)kotta | 2008.03.27. 08:23:36alakul,alakul...
:DDDDDDD
(esetleg ÖT Coronita?)
George Lucas nem tud szabadulni gyermekétől és augusztus 15-én ismét visszatér a Csillagok Háborújával a mozikba. A korábbi élőszereplős szélesvásznú alkotások helyett ezúttal egy animációs filmet vetítenek majd, mely közel 100 percen keresztül ontja ránk a vizuális orgiát. A Star Wars: Clone Wars a második- és a harmadik epizód közötti űrt tölti majd be.Jerry | 2008.04.05. 19:49:01Lucas eredetileg szombat délutáni matiné filmet akart csinálni, nem egy legendát. Az alapsztorijának csak a középső részét írta meg forgatókönyvre, de az első három rész is benne volt eredetileg. Csak nem volt így formába öntve. Hogy animációs filmet csinálnak a két rész közötti időszakról én annak csak örülök. Teljessé teszi a világot, akár milyen formában is leledzik (legalábbis nekem)










Hogy kiment a fejemből ez a verseny!
Azt nem tudom, hogy tudtam-e volna a válaszokat, de most már mindegy.
Na majd legközelebb. :S