
Ebben az utcai bunyóban hirtelen nem is tudom mi a legviccesebb
A Tények riportja, a rendőrség és a HVG levelezése, vagy az, hogy ezt a Facebookon szervezikszomi1 | 2016.08.10. 07:54:27Engedélyezni kéne a kést és a bozótvágót is. Hadd fogyjanak...
Én imádnám, ha nekem is így szurkolnának meló közben
Tomi Demo | 2016.07.25. 15:10:12Valahogy egyből tudtam, hogy hülye focisták :D :D

Az esernyős ember élő zászlóval szurkol a Magyar Csapatnak
lilaflexninja | 2016.06.27. 11:13:26Üzenjük brüsszelnek: szurkoljon neked az esernyős ember!

Csak majd nehogy egyszer rámozduljon a labdára

Az M4 Sport riportere és az ír szurkolók
Neo | 2016.06.17. 14:41:17A Bilbao szurkolóját nehéz lesz überelni. :)
https://www.youtube.com/watch?v=3qw1ho47vjs
„Legyetek szívesek otthon hagyni a ki..szott selfie-botokat a magyar-román meccs idején, mert könnyen lehet, hogy a szurkolók feldugják!”izé012 | 2015.08.07. 14:31:25Jól láttad az is vagyok. Máskülönben honnan tudnám h nem vagy juhász?

Koala szumó négylábú szurkolótáborral ;)
blackmumus | 2015.03.20. 03:23:45Meg mert az eukaliptusztól annyira be vannak tépve, hogy néha még el is alszanak bunyó közben :D

Seahawks szurkoló a vereség után
gyocska | 2015.02.06. 09:14:38Olyan, hogy belebújt a mozigépész bácsi és hátulról vetít neked előre, tükrözve trükközve, te meg nézel mint a moziban.
http://en.wikipedia.org/wiki/Rear-projection_television

Headshot - hogyhogy ezért nem kellett hordágy? ;)
7sleeper | 2014.06.06. 18:45:13Oszama lő, GÓÓÓÓL :-D
(Tooni nem szól be :-p ;-))

A medve nem játék... ;)
eMTé | 2013.12.10. 07:48:31Megrendezett amerikai műbalhé. Viszont nem műsz@r, hanem igazi.....









