
Az már elég komoly, hogy a mai gyerekek nem tudnak leolvasni egy analóg órát
makkasz1 | 2018.05.05. 21:08:18Az a legnagyobb gond, hogy vannak dolgok, amik a természeti létünkhöz kapcsolódnak. Hiába élünk egy digitális világban, ez egy törékeny világ. A természet viszont akkor is ott lesz, amikor minden digitális megadja magát. Szerintem alapvető dolog, hogy az életünket inkább a természetes, mint a mesterséges világhoz igazítsuk. Pl kezdve egy napóra leolvasását.
A '79-es diszkótánc világbajnokság mai szemmel nézve már picit ciki
kakucsi | 2018.03.22. 21:19:29Ott a pont. A ruhák tényleg gagyik, de a tánc és a zene az király. A karatés fószer pedig nagyon ott van.

A mai napi közmunka fűnyírás lesz srácok!
De hát minden tiszta hó!
És akkor? Sapka, sál és mehet is a meló.Forgi | 2017.11.28. 18:16:25Lehet lassan kiderül, hogy én vagyok fordítva bekötve, mert ha ez normális akkor az is az amit mi láttunk a rakpartról. Miszerint a Margit-sziget betonoldalát szintén ilyen technológiával tartották karban...

A maini Acadia Nemzeti Park talán nem olyan híres, mint Yellowstone, de van olyan szép, vagy talán még szebb

És akkor most legyen ez a kis animáció a mai tippelős izénk
Ravennë | 2017.11.21. 21:45:50Én is szeretnék egy Picasso festményt karácsonyra. :)

A generációs szakadék egy videóban reprezentálva
A videó egyébként egy kutatáshoz készült, ami rávilágít, hogy a mai gyerekek milyen szinten mobilfüggők.
A mai büntinket köszönjük meg szépen Rozi néninek!
Traveller_x | 2017.09.29. 10:43:26Végignéztem! Nem tekertem bele! Valaki szóljon neki hogy ezzel a sikeresen kiváltott kognitív disszonanciával pont az ellentétes hatást váltotta ki.

Adathalász támadássorozat zajlik a bankok ügyfelei ellen az MNB szerint

Ismered azt a filmes klisét, amikor egy robbanás méterekkel arrébb repíti a főhősöket?
Na ez most megtörtént a valóságban is, csak nem annyira látványosan.sapkabarna | 2017.06.25. 22:58:26Az eredeti címben "engulfed" szerepel, ami annyit jelent, hogy teljesen körbevesz, vagy beterít.
Egyébként konkrétan a sugárvezetőről van szó, aki 0:11-0:14 között a gépjármű-fecskendő ajtajától kicsit jobbra, lent látható. A megfekvés után érte mennek vissza, és a végén ő kocog az LFD feliratú mezben, kicsit megperzselve.

Van 5 perced?
Akkor sokkold le magad a mai büntIzével, a Tomi mesékkel! Van itt minden. Kritika a magyar egészségügyről, super skatepark, isteni szinkron, és még egy zombi is.Ravennë | 2017.06.14. 20:55:34Kevés ilyen mély szöveggel rendelkező és komoly hangszerelésű dalt hallottam, mint ez. :D









