
Inkább a lépcső

A veszett róka kb úgy néz ki, mint mikor LEGO-ra lépsz

Csak bátor túrázóknak ajánlott ez a lépcsőzés
vadonka | 2020.10.28. 10:08:43Jártam itt 1x jó pár éve, nem ennyire meredek. Trükkös a kameranézet. Persze én akkor voltam amikor száraz idő volt és nem ilyen vizes feltehetőleg csúszós volt a lépcső mint a videón. Egyáltalán nem volt vészes.
Csodás felvételeket készített a kém kolibri
KillHates | 2020.10.05. 15:20:11Ez mekkora ordas nagy kamu!
De jópofa az ötlet!

Ha nem lakik Harry Potter a lépcső alatt, jól ki lehet használni

Nubia
Az okosórák is szépen szintet léptek :)
Aki szereti a punk zenét, most meg fog lepődni

Érdekes szivatást talált ki

Bár nem úgy tűnik elsőre, de az életét mentette meg
Drayman | 2020.02.10. 23:20:00Ismereteim felületesek, ezt elismerem, és egyenlőre a gyerekeket is csak hírből :D

Hogy is kezdődött?
Gru színre lép









