
Ha az út közepén robbansz le, akkor a legtermészetesebb, hogy ott helyben javítod meg a kocsidat
gggeee | 2017.02.03. 12:45:21Vajon mekkora verést kapott az a szerencsétlen aki nekiment? ...csak látva azt a felháborodott ruszki fejet gondolom az következett ezután...
Még ha elárulom, hogy lesz karambol a videóban, akkor is meglepődsz majd egy kicsit

Hány méterre is kell kitenni azt a bizonyos háromszöget?
Csádi | 2017.01.16. 19:45:52Kék autós vajon egy pénisz, vagy későn vette észre? Ha ő nem centizi ki, akkor a kamerás is megússza talán. De tetszett ahogy a jobb oldali irányjelzővel balra is váltott sávot.

Ha eddig rossz napod volt, nézd meg ezt a hójáróval bénázó fickót
Jobb lett? Nem? Akkor gondolj arra, hogy ő nem te vagy.
Nem gondolnád, de egy lámpaoszlop tényleg életmentő lehet
negativ_kommentelo | 2016.12.09. 00:41:40Az még haggyán (vagy hogy írják ezt a szót), de amiket ajánl a végén a youtube, azt nem biztos, h mindenki szeretné látni...

Ez a motoros egy igazi szerencsecsomagot kapott
cila | 2016.11.26. 17:46:15Pech a négyzeten. Avagy? Lassabban, vagy gyorsabban menj, tovább élsz?
Biztosan, Allah akarta így.

Hogyan NE vontassunk!
Parafadugó | 2016.10.31. 17:33:31Ez tökéletesen megfelel egy oktatóvideónak is :D

Az ilyenek miatt jó ha van fedélzeti kamera a kocsiban
hawkeye | 2016.08.12. 07:33:54
Mo-n sem tudja a jónép nagy része, hogy mit kezdjen az érintőleges balra kanyarodással. Amikoris te, meg a szembejövő is nagy ívben balra kanyarodtok, és nem kerülitek meg egymást.
Egy csomóan egyszerűen nem értik, mit akarsz, pedig csak utánozniuk kellene téged. Ehelyett álmélkodnak, vagy lila fejjel ordítoznak...

Pokémon Go-zni vezetés közben nem túl jó ötlet
rermo | 2016.07.21. 19:06:15Jó ...jó , de a már jól megszokott és teljesen hétköznapi gyorshajtás miatt szerintem naponta legalább 100 ember hal meg az utakon és mégsem botránkozunk meg rajta .

Fék teszteléshez bábu? Minek az, úgyis van a cégnél ember akit nem szeretnek.
Tomi Demo | 2016.06.07. 10:44:01Mint ahogyan az a mosolygó hangokból, ill. a jelenlévő nézők halálos nyugalmából kikövetkeztethető, az elütött egyén egy f@szfej főnök volt... Még egy reflex-szerű felhördülés sem volt :D
Főnököt a tolószékbe, és ráfoghatjuk egy balesetre. Jól kigondolt terv volt ez.









