
A világ legunalmasabb televíziója... és hogy miért okoz függőséget :)

Így készül Ezinne Okparaebo a 2016-os olimpiára!
bungle | 2016.01.10. 13:48:4830 másodperc alatt nem fizet a yt, így próbálnak pénzt csinálni a rövidebb videót feltöltők...

Egloo - akár egy 20 négyzetméteres szoba fűtésére is alkalmas a dupla kerámia kupolából készült kis „öko-hősugárzó„
ivivan | 2015.12.29. 10:05:52Még egyszer megnéztem a videót és rájöttem, hogy abszolút igazat mond. Azt állítja, hogy a szoba hőmérsékletét 2-3 fokkal emeli meg. Ez teljesen reálisnak tűnik, ha megfelelő a szoba hőszigetelése. Persze ez azt jelenti, hogyha kint -20 fok van, akkor bent -17 lesz a legjobb esetben, ami nem éppen a kívánt hatás :-)
Az Erzsébet híd közepén robbant le a furgonja, ezzel kilométeres dugót okozott, és akadályozta a tömegközlekedést is. Polcszerelés közben átfúrt egy fővezetéket, a zárlattal egy egész utcát borított sötétbe. Januártól ilyenekért is fogházba kerülhet.komcsi | 2015.12.28. 15:45:23Stadionépítés után a börtönépítés lesz az új biznisz?
Úgyis olyan gazdag az ország, mit nekünk majd eltartani a sok börtönbe zárt ember eltartását!

Szexszel is fizethetnek a tanulóvezetők Hollandiában
Mint a viccben:
- Na, meghúztak? - kérdi a férj a vizsgáról hazatérő feleségét.
- Kétszer is, de megvan a jogsi!Traveller_x | 2015.12.24. 01:11:23kicsit megprütykölöd a navost

Lehet be kéne olajozni őket... ;)

Hasznos tanácsai Amszterdamban történő biciklizéshez ;)
közlegény | 2015.12.14. 14:33:32lengyel öngyilkos kerékpárosoknak: 'Because the TRAIN is your enemy'

Az észak-carolinai Woodland lakói leszavazták a napelemeket, mert szerintük azok a Napból származó összes (!) energiát elszívnák a kisváros közeléből. Egy nyugdíjas, természettudományokat oktató tanárnő meg van győződve arról, hogy a napelem park melletti növények elrohadnak és még az is lehet, hogy a napelemek rákot okoznak.
lilaflexninja | 2015.12.15. 08:47:39Na valami ilyenre gondoltam.

„A magyar oktatás teljes csőd!” - egy 16 éves diák elképesztő vallomása
lilaflexninja | 2015.12.11. 07:17:19Hát a szerszámkészítésben bizony, hogy kell a CNC-t használni. De azt ugye tudod így vizsga előtt, hogy az nem egy gép, hanem a vezérlés? :)
Amúgy, jogos. Úgy elvárni egy tudást, hogy gyakorlati rész nincs is. De én mondjuk közgazdaságiba jártam, tanultunk mindenfélét, de ha bedobtak volna egy munkahelyre, csak pislogtam volna. Mert mondjuk papíron simán meg tudtam csinálni egy naplófőkönyvet, csak épp azt sem tudtam, hogyan néz ki, vagy használnak-e olyat. De azért igazán a szakmai gyakorlati tudást mindig az életben tanulja meg az ember. Mondjuk esetedben tényleg nem árt, ha tanítják is a gépkezelést, programozást, ha utána elvárják.

Beszélő holló
DemJan | 2015.12.08. 18:54:14Aranyos jószág!
A madár is jópofa.










Lehet az is tartana 7 óráig a MÁV-val, bár mindkettő BAZ megyében van...