
Most már egészen biztos, hogy a világ megőrült a maszk alatt

Akart már valaki ódákat zengeni a dinnyéről?

Hastáncolás heavy metálra

Ha a sima edzés már uncsi

Sok boszorkányt láttam már, na de ilyet...

Így már nem is menők!

A Covid hangja

Az ütő nagyobb mint ők, de már profik

Otthoni medencék-Idén nyáron csak ez marad

Már csak az a kérdés, hogyan eszik?
Logitech76 | 2020.05.06. 16:55:54Sajnos ez volt az a sperm@ ami életben maradt és ami ennél is sajnálatosabb, hogy ilyenek szívják el sokkal jobb emberek elől a drága levegőt és ilyenek élnek "teljes" életet és ilyenek nem éheznek, pedig mennyi sokkal érdemesebb ember élete lehetne sokkal könnyebb ilyenek nélkül, de hát néhány embernek, sajnos egyre többnek ilyenekre és ehhez hasonlókra van igénye.... tudom sok a szóismétlés, de azt még sem írhattam hogy ezek, pedig sokkal egyszerűbb lett volna és talán találóbb is.









