
A legszebb férfiak (az RTL Fókusz szerint)
Sármosak, sikeresek, és milliók irigylik őket, hiszen bejárták már a fél világot Párizstól New Yorkon át Kínáig. Világhírű kampányokban szerepelnek, neves tervezőkkel, vagy éppen a legnagyobb világsztárokkal dolgoznak együtt. De mennyire keresettek a magyar fiúk külföldön és hogyan lehet valaki akár a tengerentúlon is eredményes férfimodell?
Na így kell ezt csinálni! Mondjuk nem értettem, minek az ejtőernyő. ;)

„Technológiai vakságban” szenvedő gyalogosokra figyelmeztető táblák
hawkeye | 2016.04.30. 09:45:52Jaj, nem akarok jós lenni. De ifjuságom SF műveiben leírtak azóta jórészt valóra váltak. Különös tekintettel Ray Bradbury-re...

Okosmatrac a hűtlenkedők ellen
Telefonon szól az ágy, ha gyanús mozgásokat érzékel. Igaz olyan drága a cucc, hogy talán jobban megéri rejtett kamerát felszerelni vagy magánnyomozót fogadni.Szancso | 2016.04.28. 18:03:11Na de mi van ilyenkor?
http://www.ize.hu/comments.php?post_id=25215 :D

Klaus a targoncavezető kollégáinak horror oktatóvideója
lilaflexninja | 2016.04.27. 11:45:30Utolsó műszak a Halál!

Élő kamera
Oké, de hol dugja fel a töltőre?
DVNA
A történet szerint a város egyik reggel arra ébred, hogy eltűnt a Duna, a medre teljesen száraz. Az emberek először pánikba esnek és sosem látott felfordulást okoznak a túlélés érdekében. Naív módon mindenki alkalmazkodni próbál az új helyzethez, de idővel belátják, hogy képtelenek a Duna nélkül élni. Mindenki menekül, Budapest szép lassan hatalmas szellemvárossá alakul át.
A filmet 2017 novemberében tervezik bemutatni.cila | 2016.04.03. 12:51:40Jaj! Nem hallunk több vízállásjelentést. Viszont szabad lesz hajóvonták találkozása Giurgiunál, Calafatnál, egyebütt.
Szakemberek végre megtalálják a Duna valamikori forrását, majd keresni kezdik, hová tűnik el a lehulló csapadék.
Megoldódnak olyan apró-cseprő gondok, mint a víztisztás, szívattyák karbantartása, stb.
Kíváncsi leszek a filmre.

Oktatófilm motorozni vágyó „hölgyeknek” :)
hawkeye | 2016.03.30. 07:30:29
Tök jó.... :)

A felemelkedés ;)
tjunior | 2016.03.25. 12:52:59Ember ezzel a hozzászólással megmutattad mennyire fogalmad nincs nem csak a liberalizmusról, de úgy általában bármilyen politikai nézetről.

Az új személyi a hatalom játékává tesz?
Kisvakond | 2016.03.23. 23:19:12Lejárt a személyim helyett megkaptam a hiper-szuper e-kártyát, az alábbi megszorításokkal: 1; az adószámom nincs rajta, mert a kiváltás napján a NAV rendszere nem működött. 2; Ezután is szükségem lesz minden eddigi kártyámra (adó, TAJ, lakcím), mert leolvasók sehol nem működnek.
Bravó!










FÉRFI.