
Major Lazer - Keep it Going Louder
Kampec | 2009.12.01. 20:52:26my eyes...my eyes!!! why? WHY?!!!
Kocsmatrükkök sorozat videókkal.
Sztumi | 2009.11.23. 16:47:20Aki nem akar regelni, csak tiltsa le a sütiket, és lehet nézelődni :)

Megzenésített YouTube klasszikusok. :)

Hova fajul a metál... Egy nagyon alacsony költségvetésű klip! XD
pepeti | 2009.11.16. 23:19:37Bazdki most nézem hogy ezt a zenekart futtatják ráadásul. Hammer mellékleten vannak meg Pokolgép előtt játszanak. Ennyira szar lenne a magyar közízlés? :S

Közismert YouTube klasszikusok Judit & Judit előadásában. :D
bandee1219 | 2009.10.31. 08:44:25Óóóó, választható 3D :D http://www.youtube.com/watch?v=9IUQFmynfmw&feature=related

Ólafur Arnalds - Ljósið
Fireblade1000 | 2009.10.16. 18:42:18Nagyon szép!!!

Úgy látszik kezdenek divatba jönni az ilyen klipek.
Levcike | 2009.10.08. 12:45:36Itt: http://www.hirextra.hu/2009/09/04/plazaban-meztelenkedett-a-playmate/

Kell egy jó gép, pl Canon 5D Mark II DLSR + egyéb kiegészítők és csinálhatsz olyan videókat, képeket, mint Tom!

Így zajlott a 2001-es melegfelvonulás Szerbiában.
Nyolc év után ma először akarták újra megrendezni, de végül ismét elmaradt.vöri | 2009.09.22. 22:37:10na ezeknek is a kurva ... mert ez így marhára elismerő,h 20-an rúgnak egy köcsögöt.
Ez is azért a másik vége a dolognak, le merem fogadni ,hogy ezek a sok ésszel rendelkező emberek 2 hete másért tüntettek meg vertek szét mindent az utcákon. az a baj,h sokan azt se tudják ,h miért üvöltöznek csak csinálják mert ez milyen jó dolog. ezeknek tudnék gratulálni. a sok hulladék szenny ember igazán kipusztulhatna már.
evvel most nem a buzikat védem, azok is inkább otthon vállalhatnák magukat. az embereknek semmi bajuk nincs szerintem a melegekkel, csak ne legyen polgárpukkasztás amit csinálnak.
Engem spec az is zavar ha egy heteró pár nyalja falja egymást a buszon/metrón/ bárhol ahol sokan vannak. nem hogy egy meleg.
A Gymkhana videókat (a legutóbbi ráadással együtt) és Ken Block-ot bizonyára senkinek nem kell külön bemutatni. A világszerte egyre népszerűbb amerikai rally-legenda legutóbb az angliai Silverstone-ban járt, ahol a Colin McRae - Dirt2 videojáték megjelenése alkalmából néhány rajongóját meg is autókáztatta az ugratóval ellátott pályán. :)









