
Két gyerek eltört egy kiállított üvegszobrot egy sanghaji múzeumban
Miután a 2014 óta kiállított angyalszárnyakat a két elkényeztetett kölyök eltörte, a művész átnevezte töröttnek, és a biztonsági kamera felvételét mellékelte hozzá.
Smaccantok egy képet! ;)

Ezt csinálja Mézes „mami”, amikor unatkozik ;)
Facebook-on 40 millás megtekintés.Nusihusi | 2016.03.04. 01:02:59Torta-hímzés:D

Egy aranyos kis dalocska a gombákhoz... ;)

Az emberi százlábú körtánca ;)
sergi | 2015.12.12. 18:23:15Megléptek a gázkamrából...

Valakinek jó éles kése és sok türelme volt ;)
bungle | 2015.12.02. 11:30:45Zöld papaya.
http://chiliesvanilia.blogspot.hu/2009/03/zold-papaya-illata.html

Mikrobioművészet

Kalasknyikov trón
csaty | 2015.11.13. 14:39:00Van nekem is ilyen fotóm , a British Muzeum-ban készítettem , sok müalkotás van Afrikai elhagyott fegyverekböl ott .

Most meg kell várja, amíg kikel... ;)
cila | 2015.10.16. 22:17:15Mondd, mit érlel annak a sorsa,
akin nevetni se szoknak,
kinek fején nem billeg tojás,
kit (rab)munkára fognak?

Minden napra egy miniatűr dioráma Tatsuya Tanaka japán művésztől hétköznapi tárgyak felhasználásával. Viccesek, érdekesek, elgondolkodtatók.
(Lejjebb görgetve az archívumban lehet böngészni 4 évre visszamenően további képeket.)










(nem is tudtam, hogy ez egy Ramones feldolgozás, mondjuk nem is ismerem a Ramonest)