
Ez a japcsi olyat tud, hogy még egy Luflee-t... izé... lufit is kidurrant! (bocs Luf :*)
bandee1219 | 2008.04.01. 13:51:11Az a monitorból pofozós. Mindegy.
Kína építi a legnagyobb óriáskereket, a Beijing Great Wheelt. 208 méter magas lesz és jövő márciusban adják át.
ladyann | 2007.12.29. 18:49:00és erre ki fog felülni??XD

A világ legnagyobb ugrása!
Michael Fournier a világ legnagyobb ejtőernyős ugrására készül, 40 kilométeres magasságból.Lizsu | 2007.12.15. 12:20:10Értem én, hogy hülye vagy.
Ez az új figyelemfelkeltő koncepció autó belül legalább olyan látványos, mint kívül: ergonómiai szempontból tökéletes helyre kerültek az egyes elemek, a nyitottság érzetét az ablakok gondosan megtervezett hiánya csak fokozza. Az egész modellre jellemző kifinomultság, játékosság az utaskabinra is rányomta a bélyegét, a hátsó ülésen akár magasabb emberek is kényelmesen elférnek a lendületes vonalvezetésnek és a kecses tetővonalnak köszönhetően. A nagyfokú alkotói szabadság ellenére a formatervezők szem előtt tartották a környezetvédelmet is: ez a modell a bizonyíték arra, hogy egy autónak akkor is lehet kicsi a károsanyag-kibocsátása, ha a sportkocsiktól elvárt vezetési élményt nyújtja.bandee1219 | 2007.10.10. 11:37:34Ez egy szamara? Ezekszerint elég strapabíró szerkezet.

Leonid Stadnik, az ukrán óriás.

30 méter magas faház
Laretta | 2011.02.13. 13:57:50Faházban csak nyáron és tavasszal érdemes "lakni"... Ki olyan buggyant hogy egy ilyenben tüzeljen? :D
Futóverseny magassarkú cipőben - Szentpétervár, 2007. július 21.
Minimum 9 cm magas sarokkal rendelkező cipőkkel lehetett részt venni, a nyertes díja kb. 2000 $ értékű vásárlási utalvány volt (amiért mint tudjuk elég sok mindenre képesek a nők :))Maccoyi | 2010.11.30. 22:57:50Terepre tervezve!?
http://www.newhighmart.com/shop/item/938/Grey-Ant-x-Teva-Stiletto/

Új orosz magasgarázs épült... ;)

Húúúú.... a kissrác kivágja rendesen a magas C-t! :)
Mimis | 2007.08.31. 07:40:26Gecc... ott írja az oldal tetején nagy piros betűkkel, hogy "This video has been removed by the user." Vagyis ezt a videót a felhasználó (aki feltöltötte) törölte. Szerintem elég egyértelmű.

Csak türelem, türelem, és a parkolás magasiskoláját mutatja be a hölgyemény...
Mein.Kampf | 2007.06.09. 23:27:15Az ilyenektől azonnal elveném a jogosítványt, komolyan mi van akkor ha pont ott sétálsz vagy a családod, vagy bármilyen más szituációt képzelj el, ez egy gyökér.









