
Az internet mestere. Ha bármi gondod van az internettel, fordulj bátran Dalehez.
dude | 2008.06.06. 09:59:04Vajon mi lehet azóta a fickóval? Biztos nagy internet spíler. ;)
Jon Lajoie: A Song for the Ladies
„Show me your genitals!” :DEz a csákó kész van... itt a dala, amit a 2 Girls 1 Cup készítőinek írt. :)cila | 2014.05.01. 11:12:29Despite, hogy nem értek jól inglisül, úgy mint a többi pipol, a lényeget felfogni vélem: money
Ha meggondolom, hogy Vivaldi, Mozart, stb. szegényen haltak meg...

A kis vietnámi Lee Chong-Sui Máté Péter dalokat énekel... magyarul!
greg | 2008.05.29. 22:51:23Ettől függetlenül, természetesen: RESPECT.

Mai ismeretterjesztő rovatunkban a norvégiai lemming.
Úgy tűnhet, hogy fagyálló folyadékkal keveredik a vérük. :)
Egy bébi lemming:
És végül a lemming-dal.M.agnus | 2008.05.17. 23:24:33Néhány történész a lemmingeket tartja a bizonyítéknak arra, hogy létezett Atlantisz. ez a faj ugyanis vonuló , bizonyos korban kiúsznak az Atlanti- Óceán kellős közepébe és ott egyszerűen megfulladnak. Az imént említett történészek szerint ott valaha szárazföld lehetett.

Numa numa újabb nyelven. ;)
(ez a tegnapi macskás poszt... még lesz ma, rettegjetek!)Schabee | 2008.05.09. 15:48:33ez mekkora kész megfeküdtem tőle

Ginebra Fockink - egészségükre!
(a dallam is húzós, de a szöveg az igazi)bigyminyő | 2008.04.16. 17:45:54EZZZZ!!!
Nagyon nagy munka lehetett kitalálni ezt a velős tartalmú szöveget.....:)
Ez reklám?Ha igen mit reklámoz?Igyunk folyóvizet mert az Fockink?........:)

Egy fülbemászó dal, és egy kis malackodás. :)
Éjfélilány | 2008.03.26. 21:29:23nagyon beteg :D

Kedves kis dalocska a Muppet Show-ból.
Valamint egy kellemes, pörgős, mulatós táncdal a Szezám utcából.
Eurovision '08 - Dustin a pulyka
És egy másik versenyző: Laka - Pokusajr3clbull | 2008.03.10. 21:35:09na basszus..hát ez zene vagy mi akar lenni? kit akarnak elijeszteni???

Egy Michael Jackson rajongó levédett dala egy lánynak. Lánynak? ;)
Itt is ő, mint Jacko. :)(VIGYÁZAT! Túl szexi srác!) :DZéZoli | 2008.03.05. 09:42:56már most halálra ijedtem!!!amikor bicepszet villant!:) ---a gyökér









