
Robot karmester
A magas kultúra és a csúcstechnológia adott egymásnak randevút, amikor egy robot vezényelte a detroiti filharmonikusokat. Ez volt az első alkalom, hogy nem emberi lény kezében volt a karmesteri pálca.Laci | 2008.05.19. 22:37:05Ha valakit érdekel a science fiction egyszerűen gépelje be, hogy www.mek.oszk.hu, majd a "téma" mellé azt, hogy "sci-fi". kapni fog 146 találatot. Rejtő Jenőt nem kell senkinek se bemutatni. Ott van (vagy ahogy egyesek szeretik mondogatni: "nagyon ottvan"). Viola Zoltánnak meg én mutatkoztam be. Azóta is levelezünk. Ajánlom az "Őrördögök"-et. A témába vág.
Előle nem véd a kerítés...
bandee1219 | 2008.05.15. 21:41:17Nincs hát, meg aztán akkor is fel kell ugrani olyan magasra (az állítólagos vágásig).

Audio illúzió - ahányszor újra indítod a videót, mindig úgy tűnik, magasabb hangon kezdődik.

Egy elég bizarr rituálé Indiából. :O
lakikiki | 2008.05.15. 19:49:32De potyognak ám a gyerekek...XD

Kolozsvár (Erdély) polgármestere a helyzet magaslatán... vagy nem. :D ("kicsit" régi videó... bungle)
Laci | 2008.04.15. 10:16:24Igazad van (és nkmedvének [5] is), ezúttal nem a megfelelő ember, nem a kellő pillanatban zuhant a nem hozzá méltó helyre.

Gyorsan, olcsón, egyszerű megoldásokkal kémény bontást vállalunk!
CsNagy | 2008.04.06. 18:00:17És mi van ha csak félig akarják lebontani? Mondjuk takarja valami nagyfejes elől a kilátást, vagy csak lejjebb is akarják szennyezni a környezetet. Robbantással az nem nagyon menne.

Ott fent jobb a levegő, teccikérteni.
rivaul | 2008.03.10. 01:03:54Valakinek biztos. De ha felkelek utána nagyon elverném azt a valakit aki "lesegített" az biztos. De az én verzióm az jobban tetszik :))))

Na ez elég hülye extrém sport. :)
exac64 | 2010.11.10. 09:57:32Azért megnéztem volna a srác arcát ha megcsúszik az egyik keze... Visított volna mint az újévi malac
A világ egyik legnagyobb teherautója. Motor: 169,5 literes, 16 hengeres,3300 LE (2460 KW); Súlya: 260 tonna, hasznos teher: 350 tonna; hossza: 20m, magassága: 6,88m (felemelt rakfelülettel: 17,07m), szélessége: 7,57m; kerékmagasság:3,35m...
Másik két haveja: Caterpilla r 797 és Liebherr T282.bandee1219 | 2008.01.13. 11:00:24Nem akksiról, hanem a nagy (általában diesel) motor termel áramot, amellyel meghajtják a kerekeknél lévő (4 ) motort.

A felhőkön túl.
jumeirah | 2008.01.06. 17:13:52A 13. képen köd van :) A téli évszakokban majdnem minden reggel így néz ki. Szerinem csodálatos :P









