
Óriási strandlabdák potyogtak az égből a hétvégén Dallasban. :)
wnw | 2008.10.29. 23:22:01ott van élet..
"A hegedűszó az emberiség azon kísérlete, hogy felakassza magát kötél nélkül!"
Én kb. 1:30-ig bírtam. :Dadika | 2008.10.03. 16:00:52Valami durvábbra számítottam...

Gloria Balsam - Fluffy
Szép szerelmes dal egy gyönyörű hangú énekestől (azt is mondhatnám, hogy hangja balzsam a fülnek). Ajánlom a lemezét, igazán profi alkotás!rubigo | 2008.10.02. 22:42:30ez nem a nő az alien sorozatból?

Hát ez gyönyörű!
elnofx | 2008.09.10. 15:04:56ez de rossz...
Magyarok az első helyen. A legrondább formaruhát a mi sportolónőink viselték. A Makány Márta által tervezett ruha lehet hogy külön jól mutat, de így egy csokorba sportolóink leginkább egy piros pöttyös dalmata falkához hasonlítottak...dani0001414 | 2008.08.12. 11:56:23Ez persze csak egy tanulmány. Hogy ezekett kellene megcsinálni hogy egyáltalán lehessen az olimpiárol nálunk beszélni.
A dolgok töbségét ugy is megkell majd csinálni pl utak, híd, vasutvonal. De pl sportlétesítmények és a szálodákra enyire nem nagyon lenne szükség.

Egy népszerű dal a papagájok közt. ;)
punyukli | 2008.08.08. 10:28:05hát az első sírtam a röhögéstől!!! íjájóóó húúúúúúúúúúúú XD XD XD

"Hirtelen szörnyű vihar támadt
Feltűnt mögöttem egy hatalmas állat
ÁÁÁÁÁÁÁ
Iminimi szeminimi juvapcsu vaminimi"(aki nem tudná: Dolly Roll - Windszörny dalszövege)készpicsamelegmálé | 2008.07.12. 14:09:24Hihi. Cukimuki nagyon. Dédelgetném nyakrafőre. :)
FIGYELEM!!!
Cuki imidzset váltott! Mostantól nem csak cuki, de emo is!
Természetesen zsír új honlappal és dallal is előállt... (Mi jöhet még?!?)mekszamnojz | 2008.07.09. 12:27:30hogy ezt elmondhasd :D amugy meg a spektrumnak teszünk felmérést a kialvatlan emo megfigyelők mindenapi reakcióján keresztül. Amolyan ál tudmonyáos becsapás :DD

Egy kis orosz frísztájl a raklap mellől. :)
AVIREX | 2008.06.18. 20:48:47nekem nem jön be, értelmetlen egy video.. hajlektalan veri a dobozt meg énekel.. suxx

fing.hu - Magyarország legnagyobb fing gyűjteménye!?
Minden ember átlagosan 200 - 2000 ml gázt / nap (az átlag 600 ml) enged ki magából. Ez naponta 13-14 fingást jelent.
Vannak tehetséggel megáldott emberek, akik a megfelelő izomzattal különböző dallamokat képesek eljátszani (elfingani). Ilyen volt a legendás fingművész Joseph Pujol aki 22 éven keresztül (1892 -től, meghalt 1945-ben) a Párizsi Varieté Moulin Rouge - ban (Vörös Malom) hatalmas sikereket ért el. Többek között utánozta a zivatart, ágyukat és több tucat nemzeti himnuszt.
Legyen a gáz veletek!Mec | 2008.06.07. 16:50:00"Kattincs a lejátszóra!".... oké, kattincsok :D









