
Ugrás 52 méterről
Gysmo | 2008.08.20. 19:55:15Tokaji hídról ( normál méret, nem magas ) történ egy hasas anno... Szítnyílt a mellkasa az illetőnek és meghalt.
Külföldi munkalehetőség! Extrém sportokat is kedvelő ablakmosókat és üvegeseket keresünk. A munkavégzés helyét a képre kattintva nézheti meg. :Dmephistto | 2008.08.14. 18:17:46Nagyon úgy nézett ki, szóval ha nem repült be az egyik ablakon akkor neki annyi igencsak.

A világ legmagasabb hintája Kínában - 213 méter magasan.
Re-Peet | 2008.07.24. 21:36:07..én meg Kaprunban 3000m felett.. nekem sem volt övem :D

Ez az igencsak meghökkentő látvány fogadta a Goodwood Festival of Speed több százezer látogatóját az angol kisvárosban.
A 34 méter magas "alkotás" Gerry Judah munkája, a brit művész a Land Rover fennállásának 60. évfordulójára készítette. A nyers acélvázat a márka különböző típusai díszítik, a csúcsra egy Defender kapaszkodott fel először.bungle | 2008.07.24. 12:25:51Tény hogy több helyen van 34 méter és ránézésre is inkább annyi, javítom is.

Egy felhőkarcoló bámulatos, 728 tonnás stabilizáló labdája.
Az az óriási acéllabda, amit látsz a fotókon (és a videón lent) a Csendes-óceánt keresztező Tűzgyűrű-övben, a Föld szeizmikus szempontból egyik legaktívabb régiójában, Tajvanban megépült és a Föld legnagyobb befejezett felhőkarcolójának, Taipei 101 névre keresztelt épület tetejének közelében található.
Az ötlet egy tompító, illetve lengéscsillapító, ami az épület kilengését (ami a magasságából eredően az épületen végig kanyarog, illetve a földrengések, széllökések, stb.), csökkenti úgy, hogy lényegében egy szépen hangolt és nehéz ingaként a szerkezet ellenkező oldalára mozdulva minimalizál bármilyen mozgást.dega44 | 2008.07.22. 04:38:05Jujj,...ha ez véletlen úgy döntene, hogy hirtelen elindul lefelé... Hja...." Mit kell adni a hasmenős bikának? .....szabad utat....." :-PPPPP

Tomii - Nézem a szemed
Magasfokú költészet:
"Jó ez így, hisz a basszus szétfeszít,
Arrébb csúszok mert egy csaj a fülembe visít"
Aki szeretné a hallójáratait terrorizálni és a maradék agysejtjeit feláldozni, annak még egy kis repeta: Hajnali 4 ill. Rengeteg titok
Dieselboy | 2010.10.26. 23:42:55Nem tudom minek erőlteti ez a hülyegyerek...

Nagyot ugrik most a macska,
cicás postot minden napra! :D
(a zene meg az egyik kedvencem) :)))bungle | 2009.09.21. 12:30:54MAGIC - a female F1 Savannah Cat
http://www.youtube.com/watch?v=9SZEPNYHMKQ
Ma már nemcsak napozni lehet Berlinben a Spree folyó partján, de úszni is, méghozzá egy úgynevezett Badeschiff-ben. Az ötlet nagyon egyszerű: egy 32x8 méter alapterületű uszályt alakítottak át uszodává, belülről kicsempézték, és vagy 400 000 liter vizet öntöttek belé. Az uszoda feszített víztükre alig van magasabban a folyó vízszintjénél, így az élmény teljesen olyan, mintha a folyóban úszna az ember. Amikor hidegre fordul az idő, fedett uszodaként és szaunaként üzemel.Chamy | 2008.06.22. 11:40:26Én azt néztem, hogy egyetlen medence van csak, ami nincs is zsúfolásig, viszont rengeteg az ember a "parton". Miért?
Csak a látványért jöttek? úszni nem akarnak?
Vagy meg van határozva, hogy max hányan lehetnek benne?
Ugyanis a medence mellett sem úszkál sehol senki!
A professzionális japán masszázsfotel a legújabb technológiával készül! Rendkívül magas minőségben, megbízhatóan nyújtja a frissítő-pihentető masszázs élményét, exkluzív kivitele, valódi bőr borítása és egyedi megjelenése révén egyszerre díszíti a lakást és kényezteti az embert, minimális fogyasztás mellett nyújtva maximális élményt.s.csuli | 2008.12.13. 11:42:21nekem nem jön be az oldal

9 méter magas "homokszökőkút" - Ahsaa City, Szaúd-Arábia
"Eszméletleeeen... ott kavar! Odanézz mekkora tőőőcséééér!!!" ;)Laci | 2008.05.23. 16:41:01Teljes mértében igazad van. Annak a videónak sokkal jobb a zenéje, már vagy harmadszor hallgatom :)
Olyanról, hogy SÍVÓ homok, már hallottam és az egy természetes dolog, ez meg mintha a fordítottja lenne: egyrészt mesterséges, másrészt olyan OVIS...









